Bugün 22 Haziran 2018 Cuma
Düzce’de Mimar Ve Mühendisler Birarada
“Sosyal Tesis İçin İlk Adım “*Düzce’de görev yapan Mimar ve Mühendisler yemekte bir araya gelerek Düzce’de bir ilki gerçekleştirdi.
 DÜzce’de  Mimar Ve MÜhendisler  Birarada
Oy : 26-Puan : 81
+ -
TMMOB Bileşenleri, Düzce 'de bir ilki gerçekleştirerek, Düzceli ve Düzce'de görev yapan TMMOB üyesi mimar ve mühendisleri yemekte buluşturdu .
TMMOB bileşenlerinin dayanışmayı büyütmek ve daha yetkin bir mimarlık-mühendislik hizmeti sunmak adına ortak bir eğitim alanı ve sosyal tesis çağrısı ile toplanan gecede , Düzce'li mimar ve mühendislerin katılımın fazlalığı oldukça dikkat çekti.
TMMOB Düzce bileşenleri adına gecenin açılış konuşmasını Düzce Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erol Topuz yaptı. 
Tüm  mimar  ve  mühendislerin  bir  araya  geleceği , mesleki  deneyimlerini  paylaşacakları  ve  hemhal  olacakları  bir  tesisin  yapılması  için  çağrıda  bulunan Düzce  Elektirik  Mühendisleri  Odası  Başkanı  Topuz’un  bu  çağrısı  ve  önerisi  katılımcılar  tarafından  büyük  ilgi  gördü. 
Mimarlar Odası Düzce Temsilcisi Sedef Sönmez Buçgün  de  sosyal tesise destek sözü verdi
Düzce’de ilk kez bir araya gelen  Mimar ve Mühendislerin gecesine Makina Mühendisleri Odası,Elektrik Mühendisleri Odası, İnşaat Mühendisleri Odası, Çevre Mühendisleri  Odası, Harita  Mühendisleri  Odası,  Mimarlar  Odası  Düzce  Temsilcilikleri  ve  Temsilcileri  ev  sahipliği  yaparken , adı  geçen  meslek  dallarının dışında  Jeoloji,Kimya, Mekatronik, Endüstri, Jeoloji, Jeofizik ,Bilgisayar, Biyomedikal, Enerji  Sistemleri, Maden  mühendisleri , Peyzaj  Mimarları  ve  İç  mimarlar ile  birlikte  200  kişi  katıldı.
Bu haber Objektif Kaynağından Editör Enes G. Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
esra yılmaz20.01.2027-22:47:07 tebrik ediyorum bu mimar ve mühendisleri. iyi düşünülmüş bir organizasyon. devamı ile büyük değer katacaktır.
düzceli sedat 20.01.2027-02:47:01 tebrikler mimar ve mühendisler sizlere. bir araya gelin ve bu düzce yi adam gibi imar edin kurtarın, sizde bu ilin gelişiminde bir payınız olsun tuzunuz olsun. mimarlar mühendisler ilimiz için çok önemli değerinizi bilin.
1

Tüm Yorumlar

 
Turan Otel
Öne Çıkanlar
Anket
CUMHURBAŞKANI KİM OLMALIDIR?
MUHARREM İNCE (%21)
MERAL AKŞENER (%42)
RECEP TAYYİP ERDOĞAN (%35)
SELAHATTİN DEMİRTAŞ (%0)
TEMEL KARAMOLLAOĞLU (%0)
DOĞU PERİNÇEK (%0)
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.