Bugün 22 Haziran 2018 Cuma
Düzcespor Da Yönetim Oluşmadı!
Düzcespor’un geçen hafta yeterli sayıda katılım olmaması sebebiyle bugüne ertelenen olağan kongresinde sahip çıkan olmadı.
 DÜzcespor Da YÖnetim OluÅmadı!
Oy : 5-Puan : 15
+ -
Düzcespor’un geçtiğimiz hafta yeterli katılım olmamasını nedeniyle ertelenen kongresinde Düzcespor’a sahip çıkan olmadı. 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü salonunda gerçekleşen kongredeki konuşmalara ise sitem hakim oldu.
Kongrede konuşan Düzcespor Başkanı Mehmet Saygun, Düzce’nin bütünleşmesi gerekiyor.Biz bu bütünleşmeyi her yönüyle sağladık ama maddi yoldan bütünleşmeyi  sağlayamayınca bazı şeyler yapılamıyordedi. 
Düzcespor Kulüp Başkanı Mehmet Saygun ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu kongrede verilen önerge ile Divan Kurulu Selahattin Kudu, Bayram Ali Kubilay İsa Eser'den oluştu. 
Divana başkanlık eden Selahattin Kudu, Düzcespor’un başkan adayı olup olmadığını sorması üzerine salonun meraklı bekleyişi boş çıktı. 
Başkan adayının çıkmadığı kongrede sahipsiz kalan Düzcespor, 15 gün bekleyişinin ardından da sahip çıkılmazsa divan heyeti Düzcespor’u kayyuma teslim edecek. 
Geçtiğimiz yıl yapılan GENEL KURULDA kayyuma kalan Düzcespor'u Düzcespor sevdalısı iş adamı Mehmet Saygun ve ekibi sahip çıkarak taraftarıyla ,basını ile birliği sağlamıştı. 

Düzcespor’un bugün gerçekleşen kongresinde Başkan Mehmet Saygun  şahsım ve yönetim kurulu olarak maddi imkansızlıkları aşamadıklarını belirterek  mecburen yönetimi bıraktığını belirterek, gerekçelerini şöyle sıraladı:
Geçen yıl biliyorsunuz kayyuma kalmıştı takım. Biz de bazı arkadaşlarla grup oluşturarak Düzcespor’un bu haline üzüldüğümüz için takıma sahip çıkmaya karar verdik ve 5 yıllık bir planla geldik sizlerin karşısına. 
Bazı çalışmalar yapacaktık 5 yılın sonunda bazı hedeflerimiz vardı ancak bazı sebeplerden dolayı kongre kararı alıp yönetimi bırakmaya karar verdik. 
Çünkü bazı şeyler tek başınıza olmuyor. Düzce’nin bütünleşmesi gerekiyor. Biz bu bütünleşmeyi her yönüyle sağladık ama maddi yoldan bütünleşmeyi sağlayamayınca bazı şeyler yapılamıyor.

Gelecek yönetimi sonuna kadar destekleyeceğiz Düzcespor için pek çok çalışma yaptıklarını kaydeden Saygun konuşmasını şöyle tamamladı.
Düzcespor için güzel çalışmalar yaptık. Basınla, Düzcespor’umuza bir tesisle ilgili çalışmalar yaptık 18 dönümlük yer aldık. 
İnşallah bizden sonra gelecek olan isimler ve yönetimdeki arkadaşlar da Düzcespor için bir tesis yaparlar. Düzcespor bu yıl güzel bir sezon geçirdi. 
Düzcespor’un 12 numarası, olmazsa olmazı siz taraftarlar Düzcespor’a sahip çıktınız. Güzel bir ime yakaladık ama playoff’u kaçırdık. 
İnşallah bizden sonra gelecek yönetimler çıtayı yükseltir bizlerde gelecek yönetimdeki arkadaşları sonuna kadar destekleyeceğiz.
Darıyerli: Biz destek veremedik onlar da bırakıp gittiler .
Her şeyin, şehrin esnafı ve yerel insanlarıyla olabileceğini düşünmüyorum diyen Düzcespor’un eski yöneticilerinden Faruk Darıyerli şu ifadelerde bulundu: 
Bu şehrin bir belediye başkanı, 3 tane milletvekili hepsi aynı partide ve bu şehrin bir tane bakanı var. Bunlar destek vermeden yerel bazda olması mümkün değil. 
Ben Sayın Saygun ve yönetimi tebrik ediyorum. Ceplerinden para harcadılar ve buraya kadar getirdiler. 
Biz destek veremedik onlar da bırakıp gittiler diyerek konuşmasını tamamladı.  
Bu haber Objektif Kaynağından Editör Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Turan Otel
Öne Çıkanlar
Anket
CUMHURBAŞKANI KİM OLMALIDIR?
MUHARREM İNCE (%21)
MERAL AKŞENER (%42)
RECEP TAYYİP ERDOĞAN (%35)
SELAHATTİN DEMİRTAŞ (%0)
TEMEL KARAMOLLAOĞLU (%0)
DOĞU PERİNÇEK (%0)
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.