Bugün 18 Ekim 2018 Perşembe
Protokol İmzalandı
Düzce’nin tanınmış inşaat şirketlerinden ALGÜN İnşaat ile Düzce’nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından olan Türkiye Kamu-Sen arasında, üyelerin uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla ev sahibi olmalarını sağlamak amacı ile indirim ve protokol anlaşması imzalandı.
 Protokol İmzalandı
Oy : 10-Puan : 30
+ -
ALGÜN İnşaat ve Türkiye Kamu Sen Düzce İl Temsilciliği arasında Kamu Sen üyelerinin uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla ev sahibi olmalarını sağlamak amacı ile indirim ve protokol anlaşması imzalandı. Uzun süren görüşmelerin ardından yapılan anlaşmayla ALGÜN İnşaat tarafından Düzce’nin farklı bölgelerinde yapılan tüm inşaat projelerinde, Türkiye Kamu Sen üyelerine özel yeni başlayacak projelerde banka kredisiz yüzde 5 peşin, 48 ay vade yüzde 0 faiz, inşaat aşaması devam eden projelerde ise banka kredisiz yüzde 5 peşin 36 ay vade yüzde 0 faiz ile ödeme seçeneğinde anlaşma sağlandı. Kamu Sen üyelerine özel ekstra yüzde 10 indirim yapılacak.
 
Kamu-Sen ile yapılan anlaşma hakkında bilgiler veren ALGÜN İnşaat sahibi Cihat Algün “ALGÜN İnşaat olarak Türkiye Kamu Sen ile aramızda bir protokol düzenledik. Firmamız olarak Kamu Sen üyelerine yaptığımız projelerden konut ve iş yeri satışlarında özel bir indirim düzenliyoruz. Bir mutabakata vardık. Ciddi oranda bir indirim yapıyoruz. Bu protokole bütün projelerimizi dâhil ettik. Üyelerimiz hangi projeden hangi tip daire isterse istesin protokole göre bir kolaylık sağlayacağız” dedi. Türkiye Kamu Sen Düzce İl Temsilcisi İsmail Şişman, anlaşmanın her iki tarafta kazançlı olduğunu ifade ederek “ALGÜN İnşaat ile yaptığımız anlaşma il hedefimiz üyelerimizi daha uygun şartlarda sahibi yapmak. Kamu Sen müteahhitlik yaparak yöneticilerini zengin etmek için değil, üyelerine özellikler sunarak kazandırmak amacıyla hareket etmektedir. Öncelik üyelerimizin kazanmalarıdır” dedi.  

 
Bu haber Objektif Kaynağından Editör Furkan UÇAR Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Turan Otel
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.