Bugün 16 Temmuz 2018 Pazartesi
Başkan Yemenici Patladı
MHP Akçakoca İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Özensel’in kardeşi hakkındaki iddialarına karşılık basın açıklamasında bulunan Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Özensel’in iddialarını ispatlaması halinde görevini bırakacağını açıklayarak savcıları göreve davet etti.
 BaÅkan Yemenici Patladı
Oy : 5-Puan : 15
+ -
Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, kardeşi Ceyhun Yemenici’nin girdiği ihaleyi etik bulmadığını dile getiren MHP Akçakoca İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Özensel’e yanıtı çok sert oldu. İhale süreciyle ilgili kendisinin bildiği çok şey olduğunu söyleyen Başkan Yemenici, arsayla ilgilenenlerin işi kıvamına getirerek ucuza kapatıp büyük rantlar kazanmayı hedeflediklerini söyleyerek Cumhuriyet Savcılarının MHP İlçe Başkanı Mustafa Özensel’i dinlemesini istedi. Yemenici, Özensel’e verdiği yanıtta “Kendisini gaza mı getirdiler? ‘İlçe başkanı oldum’ diye farklı bir pozisyona mı geldi bilmiyorum. O haberin içeriğinde bir tane doğru bir şey yok. Hepsi yalan iftira. Kendisi de itiraf etmiş. Kılavuzun karga olursa sıkıntılı durumlara düşersin. Daha önce de MHP İl Başkanı hakkımızda ‘Akçakoca’dan pis kokular geliyor’ şeklinde laflar etmişti. Buradan sesleniyorum; Akçakoca’da pislik olmaz, her zaman temizlik olur güzellik olur. MHP il başkanını da yanıltmışlar belli ki.” diye konuştu.
Bu haber Objektif Kaynağından Editör Furkan UÇAR Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
esra selim20.07.2028-21:09:19 Sayın başkan Yemeni'ciyi tebrik ediyorum. Bu akp'yle MHP'nin arasında siyasi bir krize yol açmasın sonra.Ben hatırlatayım da. Gerçi Bahçeli kendi derdinde bunlara bakacak zamanı yoktur.
1

Tüm Yorumlar

 
Anahtarlık Sepeti
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.