Bugün 16 Temmuz 2018 Pazartesi
İki Bakan Düzce'ye Geliyor!
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 2 Ağustos Çarşamba günü sorunları yerinde görmek ve talepleri dinlemek için Düzce’ye geliyor.
 İki Bakan DÜzce'ye Geliyor!
Oy : 5-Puan : 15
+ -
Temmuz ayı içerisinde yapılması planlanırken, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın kardeşi Okan Arslan’ın vefatı dolayısıyla ileri tarihe alınan iki bakanın ziyareti, 2 Ağustos Çarşamba günü olarak belirlendi. Açıklama bizzat Düzce Valisi Zülkif Dağlı’dan geldi.
İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı öncesi basına bilgiler veren Vali Dağlı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın Çarşamba günü saat 14:00’da Düzce’de olacaklarını kaydetti. Vali Dağlı, Düzce’de ulaşımda yaşanan sorunların yerinde inceleneceği ziyarette ayrıca taleplerin de dile getirileceğini söyledi.

BAKANLARIN ZİYARET PROGRAMI
Her iki bakanın ziyaret programı da Ak Parti İl Teşkilatı tarafından basınla paylaşıldı. Buna göre saat.14.00’te Valilik Toplantı Salonu’nda her iki bakana brifing verilecek. Daha sonra sırayla Hendek-Düzce yolu üzerindeki  Küçük Melen Köprüsü  yapımı, Kervan’da Gümüşova-Gerede otoyolunda Düzce Deprem Kalıcı Konut alanları bağlantı yolu, Kuzey çevre yolunda Üskübü Melen Köprüsü incelenecek. Daha sonra Akçakoca’ya geçilecek. Düzce-Akçakoca Bsk onarımı, ardından Melenağzı’nda Akçakoca yolu  TY yapımı incelenecek. Program 18.30’da Akçakoca Liman Alanı’nın incelenmesi ile tamamlanacak.
Bu haber Objektif Kaynağından Editör Furkan UÇAR Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
esra turan20.08.2001-12:00:24 iki bakanın sıcağı sıcağına ilimize gelişleri güzel düşünülmüş.inşallah olumlu sonuç verir. bu Akçakoca yolu'nu kışın yapsaydınız da bizi yazın ortasında zor durumda bırakmasaydınız ya sayın bakanlar.
1

Tüm Yorumlar

 
Anahtarlık Sepeti
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.