Bugün 23 Eylül 2018 Pazar
Yiğilca Kaymakami ‘na Veda 
BAŞKAN YİĞİT’TEN “SÜRPRİZ ANAHTAR”
 Yiğilca Kaymakami ‘na Veda 
Oy : 11-Puan : 31
+ -
Yığılca Kaymakamı M. Furkan Sancaktutar’a ilçede görkemli veda  programı ile uğurlandı.Huzur Park restorantta yapılan veda yemeğini başta Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer YİĞİT başta olmak üzere Ak Parti ilçe başkanı, STK başkanları, muhtarlar, daire müdürleri  ve geniş bir katılımcı gurupta  iştirak etti. Kaymakam Sancaktutar’ın duygusal konuşması katılımcıları daha da duygulandırdı.

Yığılca’nın kendisinde derin hatıralar ve izler bıraktığını söyleyen Sancaktutar yerel yönetime ve İGM üyeleri, siyasi parti başkanı ve muhtarlarla teşekkür ederek “İlçede uyum içinde örnek projeler uyguladığına inanıyorum ki Yığılcamız dünya konjektöründe vizyondaki yerini hızlı bir şekilde alıyor ve almaya da devam edecek” dedi.
Kaymakam Sancaktutar, İlçenin herkesin gözdesi bir güzelliğe sahip güzelliklerle dolu bir ilçe olduğunu hatırlatarak herkesten helallik istedi.
KAYMAKAM YIĞILCALI ARTIK
Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’te yaptığı konuşmada “Kaymakamımız artık Yığılcamızın bir evladı onu Belediye meclis kararımızla fahri hemşehri ilan ettik ve ilk defa ilçemizin altın anahtarını kendisine takdim ettik ve bundan da gurur duyuyorum. Şahsım ve ilçem adına sayın kaymakamımıza yeni görev yerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi
 
Bu haber Objektif Kaynağından Editör Gülhan Uluer Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Anahtarlık Sepeti
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.