Bugün 23 Eylül 2018 Pazar
Çilimli’de İlhan’la Devam
KEŞİR:“BU PARTİNİN ESKİSİ OLMAZ”
 Çilimli’de Ä°lhan’la Devam
Oy : 11-Puan : 31
+ -
AK Parti Çilimli İlçesinin 6. Olağan Kongresinde tek aday olarak seçimlere giren Osman İlhan İlçe Başkanlığında güven tazeledi.
Çilim Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleşen olağan kongreye AK Parti MKYK Üyesi Rümeysa Kadak, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ve bazı belediye başkanları ile çok sayıda partili katıldı. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam eden kongrede divanın oluşturulmasıyla başlayan kongrede konuşan Düzce milletvekili Ayşe Keşir, “yönetimden ayrılanların sadece görevden ayrıldıklarını” parti için çalışmalarına devam edeceklerini belirterek “O yüzden bu partinin eskisi olmaz. Her bir nefer çalışmaya devam ediyor. Bizim en büyük farkımız bu.” dedi.
AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin davanın kişisel menfaatlerin ön plana çıkacak bir dava olmadığını dile getirerek meselenin bir yerde olmaktan ziyade bir yerlere hizmet edebilmek olduğunu vurguladı.
Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Çilimli için söz verdikleri bütün icraatları geçekleştireceklerini belirterek çalışmalara aralıksız devam edileceğini söyledi.
 Kongrede faaliyet ve denetim raporları, gelir-gider cetvelleri okundu. Oylama işlemine geçildi. Kongre sonrasında AK Parti Çilimli İlçe Teşkilatı ise şu isimlerden oluştu: "İlçe Başkanı Osman İlhan, AK Parti Çilimli İlçe Yönetim Kurulu Asil Üyeleri; Ahmet Çalışkan, Aydın Ak, Tuncay Ocak, Metin Şahin, Metin Özkan, Osman Kaplan, Ali Esat Tufanoğlu, Mustafa Özlü, Metin Keskin, Mehmet Aygün, Hasan Helvacı, Orhan Kansız, Gülay Korkmaz ve Nilgün Uyanık."

 
Bu haber Objektif Kaynağından Editör Gülhan Uluer Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Turan Otel
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.