Reklamı Geç
Dursun Ay
Bugün 21 Ağustos 2018 Salı
Devir-teslim Tamam
BELEDİYE BAŞKANI “RESMEN AY”
 Devir-teslim Tamam
Oy : 5-Puan : 15
+ -
Düzce Belediye Başkanlığına seçilen Dursun Ay, başkanlık mührünü 9 gündür başkanlık yapan 1.Başkanvekili Salih Keskinli’den  devir alarak resmen göreve başladı.
Seçim sürecini başından itibaren yöneten ve her aşamasına müdahil olan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya devir teslim töreninde de ön plana çıktı. Ay’ın seçilmesiyle sonuçlanan süreçte etkin bir rol üstlenen Kaya, yeni başkandan iyi hizmet beklentisinde olduklarını ve vatandaşın gönlüne girmesini istediklerini dile getirdi.

Düzce Belediye Başkanlığı’na seçilen Dursun Ay meclis salonundaki oylamanın ardından yeni makamına geçti. Görevi 9 gündür başkanlık yapan 1.Başkanvekili Salih Keskinli’den devralan Ay için makamda düzenlenen törene AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya da katıldı. Süreci en başından itibaren yöneten Kaya, başkanın belirlendiği seçim için yine Düzce’ye geldi. Kendisinin yönettiği seçimin ardından Ay’ın görevi devraldığı törende dikkat çeken açıklamalarda bulunan Kaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden AK Parti Genel Başkanı olmasıyla birlikte yürüttükleri 180 günlük eylem planı kapsamında değerlendirmeler yapıldığını hatırlattı
 
Değerlendirmeler sonucu belediye başkanlarının görevlerinden çekildiğini kaydeden Kaya, seçimle göreve gelen Ay’dan iyi hizmet beklediklerini ve halkın gönlüne dokunmasını istediklerini söyle

Keskin’in ardından konuşan yeni Belediye Başkanı Dursun Ay, kimseyi mahcup etmeyeceğinin sözünü verdi. AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ise belediye meclis üyeleri Hasan Küçük, Murat Caymaz ve Gönül Asuk’un aday adaylığı başvurmalarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiği konuşmasının  ardından 1.Başkanvekili Salih Keskinli başkanlık mührünü Dursun Ay’a teslim ederek, kendisine yeni görevinde başarılar diledi.
MHP’Lİ ÜYELER DE HAZIR BULUNDU
Devir teslim esnasında Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ve Merkez İlçe Başkanı Kuşçuoğlu ve Ak Partili meclis üyelerinin yanı sıra  MHP Düzce İl başkanı Ümit Yılmaz, İlçe Başkanı Albayrak ve Belediye Meclis Üyelerinin de hazır bulunması dikkatlerden kaçmadı.

 
Bu haber Objektif Kaynağından Editör Gülhan Uluer Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Turan Otel
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.