Bugün 20 Ekim 2018 Cumartesi
Karanliktan Aydinliğa Çiktik
Ak Parti düzce il Başkanı Hikmet Keskin, Ak partinin ilk seçim başarısı olan 3 kasım 2002 seçimlerinin 15. Yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 Karanliktan Aydinliğa Çiktik
Oy : 12-Puan : 40
+ -
     Ak Parti düzce il Başkanı Hikmet   Keskin,  Ak partinin ilk seçim başarısı olan 3 kasım 2002 seçimlerinin 15. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Türkiye’nin 3 Kasım 2002 yılında karanlıktan aydınlığa çıktığını kaydeden AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ 3 Kasım tarihi, sadece AK Parti için değil, Türkiye için, bütün milletimiz için yeni bir dönemin başlangıcı, bir dönüm noktası, demokratik tarihimizde bir milat olmuştur. Koalisyon dönemlerine, istikrarsızlığa, güvensizliğe, milletimiz son vermiş, ”Yeter! Söz milletindir” diyerek, genç, dinamik, heyecanlı, coşkulu bir kadroyu işbaşına getirmiştir.
Yüce milletimiz, 3 Kasım seçimleriyle, çözüm üretemeyen siyaset tarzına son vermiş, Türkiye’nin potansiyelini ve dünyadaki değişimi fark edemeyen, dünya ve Türkiye gerçeklerinin gerisinde kalan siyaset anlayışını meclisin dışında bırakmıştır.
Milletimiz artık biliyor ve görüyor ki, Türkiye’nin itibarı yükselmiştir. Türkiye, güçlü demokrasisi ve güçlü ekonomisiyle, hak ettiği, arzuladığı, özlemini çektiği seviyelere ulaşmaktadır.
AK Parti, 15 yıl boyunca milletimizin emanetini yere düşürmedi, Allah’ın izniyle ve milletimizin desteğiyle bundan sonra da bu çalışma azmi ve başarılarıyla nice zaferleri hep birlikte kutlamayı diliyorum” şeklinde konuştu. 
Bu haber Objektif Kaynağından Editör Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Turan Otel
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.