Bugün 20 Ekim 2018 Cumartesi
Düzce Müsiad’dan Teşekkür
MÜSİAD DÜZCE ŞUBE BAŞKANI İSA ŞENGÜLOĞLU VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ DÜZCE ÇAĞSU’YU ZİYARET ETTİ
 DÜzce MÜsiad’dan  TeÅekkÜr
Oy : 5-Puan : 15
+ -
Düzce’de hizmete giren Düzce Çağsu Hastanesi’ne hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsa Şengüloğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Düzce Çağsu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Demir’i ziyaret ederek, başarı dilek ve temennilerde bulundu. 
Düzce Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Düzce Şube Başkanı İsa Şengüloğlu ve bir gurup yönetim kurulu üyesi Düzce Çağsu Hastaneleri ve Merkez Tv Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Demir’i makamında ziyaret ederek “Düzce’ye hoş geldiniz hayırlı olsun” temennisinde bulundu.
 Merkez TV’nin yayınları sayesinde Düzce’nin, Düzce halkının ve Düzce’de faaliyetini sürdüren sanayici ve işadamlarının dünyaya açılma ve dünyada adını duyurma imkanına sahip olacaklarını kaydeden MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsa Şengüloğlu, işadamı Cavit Demir’e hitaben yaptığı açıklamada :”Düzce’ye yatırım için gelmeniz bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Hem sağlık sektöründe hem uydudaki Televizyon yayını ile yaptığınız yatırımın hayırlara vesile olması “ temennisinde bulundu.

İSA ŞENGÜLOĞLU-MÜSİAD DÜZCE ŞUBE BAŞKANI

İşadamı Cavit Demir’de MÜSİAD Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine hitaben yaptığı açıklamada “zaman ayırarak kurumu ziyaret etmenizden ve duyarlı tavırlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
CAVİT DEMİR-MERKEZ TV YÖN. KURL. BAŞK.  
Çağsu Hastaneleri ve Merkez TV Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Demir ile Merkez Tv Bölge Sorumlusu Erol Tayhan başta olmak üzere MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsa Şengüloğlu, MÜSİAD Düzce Şube Müdürü Fatih Güngör ve yönetim kurulu üyeleri Yakup Demircan, Nurullah Veli ve Murat Taştepe’de  görüşmede hazır bulundu.
Bu haber Objektif Kaynağından Editör Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Turan Otel
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.