Bugün 23 Temmuz 2018 Pazartesi
12 Kasim’da Acilar Tazelendi
12 Kasım 1999 Düzce depreminin 18 yıl dönümünde en fazla ağır hasarın yaşandığı Kaynaşlı ilçe merkezinde hayatını kaybedenler için her yıl olduğu gibi bu yılda anma programı düzenlendi.
 12 Kasim’da Acilar Tazelendi
Oy : 10-Puan : 30
+ -
12 Kasım 1999 Düzce depreminin 18 yıldönümünde en fazla ağır hasarın yaşandığı Kaynaşlı ilçe merkezinde hayatını kaybedenler için her yıl olduğu gibi bu yılda anma programı düzenlendi.

12 Kasım 1999’da  Düzce’de yaşanan depremin acıları 18.yılda yeniden tazelendi. Kaynaşlı’da kur’anı kerim okundu, dua edildi. Ak parti Düzce milletvekili Ayşe Keşir’de anma programında halkın arasında programı takip etti. 

12 Kasım 1999 depreminde hayatını kaybeden 710 kişiden 316 sının yer aldığı Kaynaşlı’da her yıl olduğu gibi bu yılda Kur’an-ı Kerim ve dua ağırlıklı bir program düzenlendi. Kaynaşlı Belediye meydanında tertiplenen programa Belediye Başkanı Erol Bayraktar ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de hazır bulundu.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Bayraktar alanda yaptığı kısa konuşmada depremde hayatını kaybedenleri rahmetle andı.
Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’de yaptığı konuşmada rahmet dileklerinde bulunduktan sonra “ Deprem öldürmez, yanlış yapılaşma öldürür” diyerek yapılaşma  konusuna dikkat çekti:Depremde hayatını kaybedenler için Kur’an-ı Kerim okunması ve getirilen duanın ardından vefat edenler mezarları başında  kuranı kerim ve dua getiriler anıldı.

Gözyaşı keder ve hüznün hakim olduğu Kaynaşlı mezarlığında 18 yıl sonra yeniden acılar tazelendi. Yakınları için mezarlığa akın eden vatandaşlardan bazıları mezarlığı temizledi bazıları da ellerinde Kur’anı Kerim ve cüzlerle kaybettikleri canlar için dua ve niyazda bulundu.   
Bu haber Objektif Kaynağından Editör Erol TAYHAN Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Anahtarlık Sepeti
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.