Bugün 18 Ekim 2018 Perşembe
Aziz Yildirim Düzce’de
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ BAŞKANI OLAN AZİZ YILDIRIM VE FENERBAHÇENİN AS BAŞKANI MİTHAT YENİGÜN BİR DİZİ PROGRAM VE AÇILIŞA KATILMAK ÜZERE DÜZCE’YE GELDİ.
 Aziz  Yildirim DÜzce’de
Oy : 5-Puan : 15
+ -
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı olan Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe’nin As Başkanı Mithat Yenigün bir dizi program ve açılışa katılmak üzere Düzce’ye geldi.
Düzce’de yaşadığı yıllarda mezun olduğu okul olan Mustafa Kemal Ortaokulu’ndaki tören öncesi Yıldırım, Düzce  Valisi Zülkif Dağlı’ yı da makamında ziyaret etti.


Yıldırım ve Yenigün Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nce yürütülen "1907 Okul 1907 Pota" projesi kapsamında Düzce’de bahçesine basketbol potası yaptırılan 10 okuldan biri olan Mustafa Kemal Ortaokulu’nda düzenlenen törene katıldı.
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım aynı zamanda mezun olduğu okul olan Mustafa Kemal’de okul öğrencileri tarafından coşkuyla karşılandı. Törene Yıldırım ve Yenigün’ün yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Düzce Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Selahattin Kudu da katıldı.

Açılış öncesinde bir konuşma yapan Fenerbahçe As Başkanı Mithat Yenigün şu ifadelerde bulundu: “Her zaman olduğu gibi Fenerbahçe’nin amacı Türkiye’nin en büyük ve en güçlü sivil toplum kuruluşu olduğumuz için ülkemize, çocuklarımıza, ailelerimize hizmet etmek ve onların yetişmelerini sağlamak.
Yetiştikten sonra da ülkeye hizmette yarış halinde olmaları.O yüzden Düzce’de 10 okula yerleştirilmiş potalarımızdan bir tanesinin açılış törenindeyiz. Umarım yıllar sonra bu potalardan faydalanarak çocuklarımızın spor ve basketbola sevgileri artacaktır. Ülkemizi dışarıda da Türkiye’de de temsil etmelerini görerek gururlanacağız. Şimdiden hepimize hayırlı olsun ve çocuklarımıza başarılar diliyorum. Düzce’ye de güzel günler ve sağlık bir yaşam diliyorum.
Açılış sonrasında gösteri maçı yapıldı.
Bu haber Objektif Kaynağından Editör Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Turan Otel
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.