Bugün 22 Ocak 2019 Salı
Başkan Akbulut: “yatirimcilari Bekliyoruz”
DÜZCE’NİN GÖLYAKA İLÇE SINIRLARI İÇİNDE YER ALAN 1.850 RAKIMLI KARDÜZ YAYLASI’NDA YATIRIMCIDAN ÖNCE DEVLETİN KÜÇÜK DE OLSA BİR YATIRIM YAPMASI BEKLENİYOR.
 BaÅkan Akbulut: “yatirimcilari Bekliyoruz”
Oy : 8-Puan : 25
+ -
Düzce’nin Gölyaka ilçe sınırları içinde yer alan 1.850 rakımlı Kardüz Yaylası’nda yatırımcıdan önce devletin küçük de olsa bir yatırım yapması bekleniyor. Gölyaka Belediye Başkanı Akbulut “Yatırımcıları Kardüz’e bekliyoruz” dedi.
Düzce’nin Gölyaka ilçesinde yer alan 1.850-1.950 rakımlı Kardüz Yaylası’nda Özel İdare tarafından yol, istinat duvarları ve enerji hatları döşenmesine rağmen yatırımcının yatırımdan kaçınması “devlet yatırım yapmalı” söyleminin gelişmesine yol açtı. Vatandaşlar “Önce devlet yatırım yapmalı” derken, devletin de “yatırımcıları koruyacak ve kollayacak” küçük çaplı da olsa yatırım yapmaları gerektiği belirtilirken Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut’la birlikte Kardüz’de gelişmeleri yerinde gördük
Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut’a “Kardüz’de meydana gelen gelişmeleri ve yatırımcının Kardüz’e bakışını” sorduk:Devletin küçük de olsa örnek bir yatırım yapmasının yararı üzerinde duran Belediye Başkanı Akbulut, yatırımcıları Kardüz’e “yatırım yapmaya davet etti.
Bu haber Objektif Kaynağından Editör Objektif Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Anahtarlık Sepeti
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.