Bugün 22 Ocak 2019 Salı
Chp 'de Tozan A. Adayi
CHP DÜZCE İL BAŞKANI TOZAN, “DÜZCE’NİN ÇÖZÜMLENEMEYEN SORUNLARI ÇOK BUNUN İÇİN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDUĞUNU” AÇIKLADI
 Chp 'de Tozan A. Adayi
Oy : 8-Puan : 24
+ -
CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan, Düzce’nin çözümlenemeyen problemleri olduğunu hatırlatarak, belediye ve Düzce olarak çözüm bekleyen bir çok sorunun yerinde saydığını belirterek “Sorunları çözmek için talibim, CHP Düzce Milletvekilliği aday adaylığına bu yüzden talip oluyorum” diyerek basına ve kamuoyuna aday adaylığını açıkladı.
CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan, önce İl Yönetim Kurulu  başkanlığından istifa ederek yerine Vildan Cemşit atandı. İl Başkanı Cemşit, parti binasında bu durumu ifade eden bilgiyi paylaştıktan sonra “Milletvekili Aday Adayı olan Zekeriya Tozan’a sözü bıraktı:
Düzce’nin yıllardır çözüm bekleyen sorunları olduğunu kaydeden Tozan “Düzce’nin hala otoban çıkışı yok, Düzce’nin çevre yolları yok, Belediyeler akrabalarla dolmuş, Otopark paraları hesapta yok Fındıkçının hali içler acısı bir halde. Ülkede ekonomi bitmiş dolar beş bini geçmiş  çare üreten yok” diyerek sıraladığı konuların ardından “Düzce Milletvekilliği aday adaylığı kararını açıkladı:
CHP Düzce Milletvekili Aday Adayı Zekeriya Tozan’ın bu kararı salonda büyük alkışla karşılandı. Tozan sözlerini “Üreten bir Türkiye oluşturacağız” diyerek tamamladı:
 
 
   
 
 
 
Bu haber Objektif Kaynağından Editör Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Anahtarlık Sepeti
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.