Bugün 22 Ocak 2019 Salı
Bir Ödül Daha…
Kredi Kayıt Bürosu’nun, üniversite öğrencilerinin sosyal sorumluluk konularındaki farkındalıklarını ve toplumsal sorunlara karşı duyarlılıklarını artırmak amacıyla başlattığı “Hayal Edin Gerçekleştirelim” yarışmasında en başarılı projeler belirlendi. Kredi Kayıt Bürosu’nun ev sahipliğinde bu yıl 5’incisi gerçekleştirilen...
 Bir ÖdÜl Daha…
Oy : 9-Puan : 25
+ -

Kredi Kayıt Bürosu’nun, üniversite öğrencilerinin sosyal sorumluluk konularındaki farkındalıklarını ve toplumsal sorunlara karşı duyarlılıklarını artırmak amacıyla başlattığı “Hayal Edin Gerçekleştirelim” yarışmasında en başarılı projeler belirlendi.

Kredi Kayıt Bürosu’nun ev sahipliğinde bu yıl 5’incisi gerçekleştirilen ve yoğun ilgi gösterilen yarışmaya, 156 farklı üniversiteden, 2262 öğrenci, 6 farklı kategoride, yaklaşık 920 projeyle başvuruda bulundu.

Bu önemli organizasyona en çok başvuruda bulunan Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksek Okulu, Hayal Edin Gerçekleştirelim Sosyal Sorumluluk Proje yarışmasında bu yıl da ödül alma başarısı gösterdi.

Katılımcılardan büyük alkış alan üniversitenin adına ödülü proje yöneticisi Üniversitemiz Öğretim Görevlisi Nurgül Soydaş aldı.

Bu haber Objektif Kaynağından Editör Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Turan Otel
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.