Reklamı Geç
Dursun Ay
Bugün 20 Ağustos 2018 Pazartesi
Bereket Festivaline Yoğun İlgi…
4.’SÜ DÜZENLENEN DÜZCE OTLARI TYCHE BEREKET FESTİVALİ KAPSAMINDA DÜZCE BELEDİYESİ ÖNÜNDEN ANIT PARK MEYDANI’NA KADAR KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI. YÜRÜYÜŞE PROTOKOL ÜYELERİ DE İLGİ GÖSTERDİ. YÜRÜYÜŞE YOĞUN KATILIM SAĞLANDI.
 Bereket Festivaline  Yoğun Ä°lgi…
Oy : 5-Puan : 15
+ -
Düzce Belediyesi  Kent Konseyi Kadın Meclisi öncülüğünde Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi ve Düzce Üniversitesi işbirliği ile bu yıl 4.’sü yapılan ‘Düzce Otları Tyche Bereket Festivali  Düzce Belediye Meydanı’ndan Anıtpark Meydanı’na kadar yürüyüş düzenlendi.
Kadın erkek her yaş ve yöreden vatandaşın katıldığı yürüyüş Düzce Belediye Bandosu ve halk oyunları ekibi eşliğinde yapıldı. Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ile eşi Nursel Ay, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Elif Sezer Cebar, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İl Kültür Turizm Müdürü Özcan Budak, CHP İl Başkanı Vildan Cemşit, TSO Başkanı Tuncay Şahin, CHP Milletvekili aday adayları olan Zafer Teber ile İlknur Başak Tütüncü yürüyüşe katılan isimler arasında yerini aldı.
Kortej yürüyüşü ulusal ve yerel basın yakından takip etti.  Düzce belediyesi bandosunun çaldığı oyun havalarına katılımcılar danslar ve alkışlarla eşlik etti.
Anıtpark Meydanında sona eren yürüyüş sonrası Düzce Belediyesi Halk Dansları Topluluğu gösteri sergiledi.
Festivale ilişkin bir değerlendirmede bulunan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, “Düzce Belediyesi olarak meydanda çok sayıda stant kurduk. Gerçekten düzenlenen festivale ilgi çok büyük. Yürüyüşe bile çok sayıda vatandaşımız ilgi gösterdi. Yaklaşık bir ton civarında kaldirik ayrıca ısırgan otu, dereotu gibi otların sergisini ve tanıtımını yapıyoruz” diye konuştu.
Hüsnü OVALI/Haber/foto
Bu haber Objektif Kaynağından Editör Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Turan Otel
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.