Bugün 21 Ekim 2018 Pazar
Düzcespor Cüneyt Biçer’le Anlaşti
DÜZCESPOR’DA YENİ TEKNİK DİREKTÖR GÖREVDE TFF 3.lig 2. Gurupta mücadele edecek olan Düzcespor, geçen sezon kaçırdığı şampiyonluk için kararlı görünüyor. Düzcespor Teknik Direktör problemini Cüneyt Biçer’le anlaşarak çözdü.
 DÜzcespor  CÜneyt BiÇer’le AnlaÅti
Oy : 5-Puan : 15
+ -
DÜZCESPOR CÜNEYT BİÇER’LE ANLAŞTI DÜZCESPOR’DA YENİ TEKNİK DİREKTÖR GÖREVDE TFF 3.lig 2. Gurupta mücadele edecek olan Düzcespor, geçen sezon kaçırdığı şampiyonluk için kararlı görünüyor.Düzcespor Teknik Direktör problemini Cüneyt Biçer’le anlaşarak çözdü. Geçtiğimiz sezonun Play Of’ta final oynayan takımlarından 3. Ligin 2. Gurubunda mücadele edecek takımlarından Düzcespor, Teknik Direktör sorunu Cüneyt Biçer’le anlaşarak çözdü.Düzce Belediyesi Erguvan Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında yeni Teknik Direktörle imzalar atıldı. Düzcespor Kulüp Başkanı Özgür Sağlam basın toplantısında yaptığı konuşmada uzun bir inceleme ve araştırma sonucu Cüneyt Biçer’le anlaşmaay vardıklarını belirterek “kendisiyle beraber yürüyeceğiz” dedi: Düzcespor’un yeni Teknik Direktörü Cüneyt Biçer’de Düzcespor’da olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek “şampiyonluk konusunda sorulan soruyu “temkinli” cevaplandırdı: “Toplam Kaliteye inandığını ve bugüne kadar bu merkezde çalıştığını” hatırlatarak “şimdiden şampiyonluk sözü vermeyi doğru bulmadığını” belirterek çalışma programı hakkında bilgiler verdi: İmza töreninde Düzcespor Kulüp başkanı Özgür Sağlam ve basın sözcüsü Kadir Badur ile yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

                              Haber : Yavuz ÇAKAR (Objektif Ajans)
Bu haber Objektif Kaynağından Editör Objektif Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
kadir yılmaz20.07.2008-16:18:23 bu hocanın işi değil Düzcespor. Yönetim yönetim değil çünkü. Beş hafta sonra bu hoca kaybolur gider. Dediklerim yapılmadı deyip gider. Olan Düzcespora olur. Düzce kandırılıyor Düzcespor adı altında kandırılıyor.
1

Tüm Yorumlar

 
Turan Otel
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2018 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.