Bugün 22 Ocak 2019 Salı
Düzcespora Destekler Sürüyor.
Düzcespor’un içinde bulunduğu maddi zorluklardan bir nebze kurtulabilmesi ve ödemelerinin yapılabilmesi açısından Başkanı Özgür Sağlam Düzce’de bulunan firmalar ziyaret ediliyor.
 DÜzcespora Destekler SÜrÜyor.
Oy : 2-Puan : 5
+ -
Düzcespor Başkanı Özgür Sağlam bu kapsamda PEKİNTAŞ Firmasını ziyaret etti. Pekintaş Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Olcay ve Genel Müdür Yardımcısı Faruk Dariyerli’ye Düzcespor ürünlerinden hediye edildi. Genel Müdür Yardımcısı Faruk Darıyerli, firma yönetimi olarak aldıkları karar ile Düzcespor’a maddi destek olmak istediklerini belirterek bağışı yaptı. Miktarın açıklanmasını istemeyen Pekintaş yönetiminin önemli miktarda bir katkı sağladığı öğrenildi.

Düzcespor Başkanı Özgür Sağlam “Pekintaş Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Özkan Olcay ve Genel Müdür Yardımcısı Sayın Faruk Dariyerli’ye Düzcespor’a her daim verdikleri maddi ve manevi destek nedeniyle Yönetim Kurulu olarak Tüm Düzceliler adına Teşekkür Ederiz” dedi.
Başkan Sağlam’ın bir çok firmayı ziyaret ettiği ve olumlu yanıtlar aldığı, kıza zaman içerisinde Düzcespor’a önemli miktarda katkı yapacak firmaların olduğu da gelen bilgiler içerisinde.
Bu haber Objektif Kaynağından Editör HÜSNÜ OVALI Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Turan Otel
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.