Bugün 22 Ocak 2019 Salı
Belediye Başkani Ay. Umut Vadetti.
“BELEDİYE İFLAS ETMEZ”
 Belediye BaÅkani Ay. Umut Vadetti.
Oy : 0-Puan : 0
+ -
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay bu ayki basın toplantısını kent parkta bulunan down sendromlu gençlerin işlettiği Kusursuz Kafe’de gerçekleştirdi.

Düzce Belediye Başkanı Ay, basın mensuplarıyla olağan “kahvaltılı basın toplantısında 2018 Yılının genel bir değerlendirmesini yaptı. Gazetecilerin sorusu üzerine “Belediye iflas etmez, konkordato falan yazılmış böyle bir şey olur mu… Vatandaştan 40 milyon alacağımız var” dedi.
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, aylık olağan toplantısında 2018 yılının genel bir değerlendirmesini yaptı. “Kalan üç ayı en güzel şekilde tamamlayıp gelen arkadaşa en güzel şekilde teslim edeceğiz” diyen Başkan Ay, işçinin memurun maaşını bir hafta süreyle yarısını ödeyemediklerini hatırlatarak, bunun yanlış aksettirilmesini doğru bulmadığını dile getirdi:
“Bir nakit sıkıntımız oldu onu da İller Bankasından ve alacaklarımızdan temin ederek kapattık. Sıkıntıyı çözdük, Belediye iflas etmez konkordato falan ilanı olmaz. Bu yazılanlar doğru değil” dedi: Piyasadan 40 milyon alacakları olduğunu, İller Bankası’ndan da alacağımızı alarak sorunu çözdüklerini ifade eden Başkan Ay. Bir gazetecinin :”40 Milyon alacağınız olduğunu ifade ettiniz. Borcunuz Belediye Başkan Adayları tarafından merak ediliyor tartışma konusu oluyor, nedir belediyenin borç durumu” şeklindeki sorusu üzerine rakam vermeden şu değerlendirmede bulundu: “Düzce Belediyesinin kaldıramayacağı bir borç yok” diyerek cevaplandırdı:.
İnönü Parkı müstecirinin ihata duvarının kaldırılması ve bazı ağaçların sökümü üzerine belediyeyle olan davasını kazandığını da doğrulayan Belediye Başkanı Dursun Ay:” İnönü Parkı müstecirinin davayı kazandığı doğrudur. Müstecir davayı kazandığı için  devam ediyor. Mahkemenin verdiği karara uymak zorundayız” dedi:
Bu haber Objektif Kaynağından Editör HÜSNÜ OVALI Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Anahtarlık Sepeti
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.