Bugün 22 Ocak 2019 Salı
Özlü, Basinla Bilgileri Paylaşti
Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı, Ak Parti Düzce Belediye Başkan adayı Dr. Faruk Özlü, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde gazetecilerle yemekte bir araya geldi.
 ÖzlÜ, Basinla Bilgileri PaylaÅti
Oy : 1-Puan : 5
+ -
Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde gazetecilerle yemekli bir toplantıda bir araya geldi. Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan ve yönetim kurulu üyeleri başta olmak üzere yerel ve yaygın medyada görev yapan gazetecilerin hazır bulunduğu toplantıda lÖzü, bugüne kadar yapılan çalışmalarla parti olarak gelinen nokta hakkında bilgiler verdi.
Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, gazetecilere hitaben yaptığı konuşmada çalışan gazeteciler gününü kutlayarak başladığı konuşmasında “Sizlerle beraber çalışıyoruz, sizinle beraber çalışmaya devam edeceğiz” diyerek sürdürdü.
“Düzce’nin makus talihini değiştirecek projelerle karşınıza çıkacağız” diyen Dr. Faruk Özlü detaylı projelerin önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşılacağını söyledi: 
Ak Parti İl Başkanına kimin getirileceği yönündeki bir soruya “bunu ben bilemem ki süreç devam ediyor, kararı genel merkezimiz en yakın zamanda açıklayacaktır” diyerek özetleyen Dr. Özlü, bugüne kadar teşkilatta görev yapmış partililerle görüştüklerini istifa eden il ve ilçe başkanıyla da “asla ve kata bir sürtüşmelerinin olmadığını da” belirterek konuyu şu şekilde değerlendirdi:

Kapanıp açılan Caddelerle ilgili olarak da anında ve gündelik karar almayacaklarını da belirten Dr. Özlü “Düzce için Ulaşım Master Planı hazırlıyoruz, uzmanlarla çalışarak karar vereceğiz” dedi.
 Meclis Üyelerinin henüz belirlenmediğini kaydeden Özlü, genç, kadın kontenjanlarını dikkate alacaklarını ilimizin demografik yapısı ve halkta karşılığı olan meclis üyelerinin tespiti için çalıştıklarını söyledi.
Şu anda Düzce Belediyesinde mali sıkıntı olmadığını maaşların verilmemesi gibi bir sorununu da olmadığını kaydeden Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Özlü, Belediyeden personel çıkartma gibi bir düşüncelerinin kesinlikle olmadığını kaydederek, taşerondan kadroya geçen personelin durumu ile ilgili tüm belediyelerde genel anlamda ortak bir çalışma ile Türkiye’yi de kapsayacak bir çalışma düşünüldüğünü dile getirdi.

Özlü “Belediye işçisi kesinlikle mağdur edilmeyecektir” dedi:
Düzcespor’un bu günkü durumu ve geleceği konusunda spor muhabirlerinin de sorularını cevaplandıran ak Parti Düzce Belediye Başk. Adayı Dr. Özlü, FB’nin eski Başkanı Aziz Yıldırım’la da konuyla ilgili olarak görüştüğünü belirterek “Düzcespor’un geleceği ile ilgili kalıcı çözüm önerileri üzerinde çalışıyoruz. Ayrıca içinde stadyum, Otel AVM gibi sosyal donatı alanlarının yer aldığı 15 bin kişilik stadyumu Düzce’ye kazandıracağız” dedi:
 
Bu haber Objektif Kaynağından Editör HÜSNÜ OVALI Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Turan Otel
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.