Bugün 22 Ocak 2019 Salı
Ömer Küçük’ten “büyük” Projeler.
“İnsan ve İstihdam Odaklı Çalışacağız”
 Ömer KÜÇÜk’ten “bÜyÜk” Projeler.
Oy : 0-Puan : 0
+ -
               Ömer Küçük’ten  “81 Günde 81 Proje” Sözü..
İYİ Parti CHP. ortak  Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, düzenlediği basın toplantısında “insan ve istihdam odaklı” çalışacaklarını belirterek “güler yüzlü basının kentin aynası olduğunu” vurguladı. “81 GÜNDE 81 PROJE “ taahhüdünde bulunan Küçük, Düzce halkının 12 m3’e kadar ücret ödemeyeceğini dile getirdi.
İyi Parti CHP. Ortak Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, “Çalışan Gazeteciler Gününde düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.
            “HER ZAMAN ELEŞTİRİYE AÇIĞIZ”
“İnsan ve istihdam odaklı” çalışacaklarını kaydeden Küçük, basının da içinde bulunduğu zor şartları bildiklerini de belirterek  “güler yüzlü basın esasımız” diyerek “Bizi eleştireceksiniz, sizin bizi uyarma göreviniz var” dedi. 
         "KONUTLARA 12 m3’E KADAR SU BEDAVA"              
“81 GÜNDÜ 81 PROJE” mesajı veren İYİ Parti Düzce İl Başkanı Küçük, bismillah diyerek göreve başladığımızda önce su paralarında yeni bir uygulamayla işe başlayacaklarını  söyledi. Küçük, 4 kişilik bir ailenin 12 m3 su tüketme zorunluluğu olduğunu belirterek “ Bu yüzden gelir gelmez ilk meclis toplantısında karar alacağız ve 12 metreküpe kadar konutlarda halkımız bedel ödemeyecek” dedi.
Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan’da basının uyarma ve eleştirme yönünün dikkate alınmasının önemi üzerinde durarak:” Bizim, bizi anlayanlara ihtiyacımız var, Basın halkın gören gözü duyan kulağı, konuşan dili ve yüreğidir. Basın güler yüzlüyse kent mutludur ” dedi.        
 
Bu haber Objektif Kaynağından Editör HÜSNÜ OVALI Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Anahtarlık Sepeti
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.