Bugün 18 Şubat 2019 Pazartesi
Düzce Osb’de Önemli Bir Panel
“ÜRETİM, İNOVASYON VE FİNANS” KONUŞULDU
 DÜzce Osb’de Önemli Bir Panel
Oy : 15-Puan : 45
+ -
Düzce 1. Organize Sanayi Bölgesi (DOSB) Yönetim Kurulu tarafından organize edilen “ Üretim, İnovasyon ve Finans” konulu panel dikkatle izlendi. Düzce 1. OSB’nin Sosyal Tesisi’nde ilk kez düzenlenen panele sanayiciler büyük ilgi gösterdi.

Düzce 1. OSB Yönetim Kurulu tarafından organize edilen “Üretim, İnovasyon, Finans” konulu panele katılım dikkat çekti. 1. OSB Sosyal Tesisleri’nde ilk kez gerçekleştirilen panelin açılış konuşmasını yapan DOSB Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu, dünya genelinde yakın zamanlarda yaşanan krizlerin, gelişmiş ülkelerden gelişmekte olan ülkelere fon akışlarını son iki yılda yavaşlatmaya başladığını hatırlatarak “Bu durum ülkemiz açısından bankacılık kesimini ve dolayısı ile de şirketlerimizi kaynak temini yönünden zorlamaktadır” dedi.
Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay ŞAHİN’de üniversite –sanayi işbirliğinin önemi üzerinde durarak ekonomik olarak zor bir süreçten geçtiklerini belirterek “ Düzce TSO 24 saat hizmetinizdedir” dedi.

Moderatörlüğünü (TAKASBANK  eski  Genel Müdürü) mor Çiftlik Tarım ve Teknoloji  CEO’su Dr. Emin Çatana’nın yaptığı “Üretim, İnovasyon, Finans” konulu panele konuşmacı olarak Düzce Teknopark Genel Müdürü  Dr. Öğretim Üyesi Özkan Şahin, Şirket Ortağım Melek Yatırımcı Ağı Kurucusu ve Ağ Başkanı Mehmet Buldurgan, Albaraka-Türk Portföy Genel Müdür Yard. Avşar Radi Sungurlu katıldı.
Avşar Radi Sungurlu, “Faizsiz bono “ ve “Katılım Bankacılığı” konusunda detaylı bilgiler verdi.
Mehmet Buldurgan, Düzce Üniversitesi’ndeki “açık görüş” ün örnek alınacak ve takdir edilecek bir uygulama yöntemi olduğunu belirterek “Girişimcilik Ekosistemi” üzerine deneyimlerini konuklarla paylaştı.

Panel sonunda yapılan Düzce OSB Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada  bu sosyal tesisin bu tür etkinlikler için zaman zaman kullanılacağı ve her an sanayicilerin  hizmetinde olduğu vurgulandı.
EROL TAYHAN / HABER /HÜSNÜ OVALI / FOTO
Bu haber Editör Kaynağından Editör HÜSNÜ OVALI Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Turan Otel
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.