Bugün 18 Şubat 2019 Pazartesi
Küçük” Bu Görüntüler Düzce’ye Yakışmıyor”
Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, stadyum ve spor kompleksi yapılacağı yönünde dilendirilen bölgenin vahşi çöp depolama olarak kullanılmasına tepki gösterdi.
  KÜÇÜk” Bu  GÖrÜntÜler  DÜzce’ye YakıÅmıyor”
Oy : 11-Puan : 35
+ -
 İYİ Parti ve CHP’nin Düzce Belediye Başkan adayı Ömer Küçük, Stadyum yapılması amacıyla ayrılan ancak geçen sürede söz verilen alanın çöplük olarak kullanılmasına tepki göstererek,  yıllarca her seçim döneminde stadyum  olacağı sözü verilen bu alandaki görüntü gerçekten içimizi burktu. Bizim insanımıza,söylemlerin tam tersi  icraatlar gerçekten beni üzdü.  Buradaki görüntüler Düzce mizi, Düzce’de yaşayan insanlarımızı, gençlerimizi üzecektir. Düne  kadar  bu alanı stadyum olarak deklare ederken bugün buraların vahşi çöp depolama alanları olarak kullanılmasını kabullenemiyoruz. Düzce Belediyesi Düzcelinin aklıyla oynuyor gibi geliyor bana’ dedi.
Küçük,  Kazukoğlu  Tepecik Mahallesi, Düzce Kasrı karşısındaki spor kompleksi olarak ilan edilen alan  çöp depolama alanı olarak kullanılıyor. Akıl alacak gibi değil. Düzce Belediyesi’nin kendine gelmesi gerekir. Gerçekten Düzce Belediyesi’nin artık söylemleriyle paralel işler yapması gerekir. Söylemler eyleme  dönüşürken  bizim insanımızın aklıyla oynamaması da gerekiyor’ dedi.
Küçük, ‘Bizim için popilist politika yapıyor diyorlar. Suyu ücretsiz vereceğimizi söylediğimizde “bedava su olmaz” diye tepki gösterdiler. Oysa biz bedava su vermiyoruz, bizim insanımızın hak ettiği yaşamın gereğini ücretsiz veriyoruz. Burada hiçbir popilizm yok. Kayıp olan, kaçak olan suyu tekrar kazandıracağız. Biz 12 metreküpe kadar olan sudan ücret alınmayacağını söylerken doğruları söyledik. Doğrulardan hiç şaşmayacağız bütün Düzce halkı bunu böyle bilsin. Bizim doğrularımız bilsinler ki Düzce halkının doğruları olacaktır. Asla tavrımızı, tarzımızı değiştirmeyeceğiz. Herhangi bir şekilde yolumuzdan çekilmeyeceğiz’ dedi.
Küçük, ‘Bu alanı stadyum yapacağımızı daha önceki adaylıklarımızda ilan etmiştik. Ama gördük ki stadyuma temel adına, dolgu taşıyorlar diyoruz bu çöpleri. Doğru bir tavır, hareket değil.  Bu çöpün üzerine stadyum yapamazsınız artık’ dedi.
Bu haber Editör Kaynağından Editör HÜSNÜ OVALI Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Turan Otel
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.