Bugün 18 Şubat 2019 Pazartesi
Özlü’den Düzcespora Destek….
AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü ve AK Parti İl Teşkilatı Düzcespor’ Storu ziyaret etti.
 Özlܒden DÜzcespora Destek….
Oy : 10-Puan : 30
+ -
Mağazadan alışveriş yaparak takıma destek olan Başkan Adayı Özlü, halkın takdiriyle başkan seçilmesi halinde belediyenin Düzcespor yönetiminden çekileceğini ve Düzcespor A.Ş.’nin kurulacağını açıkladı. Düzcespor Kulüp Başkanı Özgür Sağlam da Dr. Faruk Özlü’ ye inandıklarını ve güvendiklerini söyledi. AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü ve yönetim kurulu üyeleri takımımıza katkı sağlamak için hem mağazadan alışveriş yapıp, Düzcespor Kulüp Başkanı Özgür Sağlam ile sohbet etti.
Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor stor  ziyaretinde 10 Şubat Pazar günü 18 Temmuz Stadı’nda seyircisiz oynanacak karşılaşma nedeniyle satışa sunulan hatıra biletlerinden de aldı. Ak Parti heyeti de  Düzcespora destek olmak için satışa sunulan Düzcespor  atkısı ve hatıra bileti alarak takıma destek oldu.

Düzcespor store önünde basına açıklamada bulunan Başkan Adayı Özlü, Düzcespor başarılı bir takım ve güzel işler yapıyor. Düzcespor’a destek olmak için AK Parti teşkilatı olarak Düzcespor storu ziyaret ettik, alışveriş yaptık. Önümüzdeki dönemde inşallah Düzcespor için güzel işler yapacağız. Düzcespor için bir şirket kuracağız. Düzcespor A.Ş. olarak bütün giderleri bilanço hesabı gibi kayıt altında olacak. Belediye olarak sadece Düzcespor’un alt yapı imkanlarını geliştireceğiz. Düzcespor’un yönetimi Düzce Belediyesi’nden ayrı olarak düşünülecek. Yönetiminde Belediye olmayacak. Türkiye deki büyük kulüpler nasıl yapıyorlarsa bizde onlar gibi yapacağız.

Düzcespor Kulüp Başkanı Özgür Sağlam yaptığı  açıklamada  Teşkilatımıza ve sayın bakanımıza buraya gelerek bizlere destek verdikleri için teşekkür ediyoruz. Kendisinin de ifade ettiği gibi Düzcespor’un bir aşama kaydetmesi gerekiyor. Yıllardan beri sorunları çok fazla ve yüksek, içeride bir belirsizlik var, sistemde bir hata var. Kendisi görevi aldığında her şeyi yoluna sokacağına inanıyor ve güveniyoruz. Katılımlarından dolayı da herkese teşekkür ediyoruz.”
Destek için hatıra bileti alan Düzcespor taraftarının biletlerini  futbolcular imzaladı. 
Bu haber Editör Kaynağından Editör HÜSNÜ OVALI Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Anahtarlık Sepeti
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.