Bugün :  Künye  Firma Rehberi  Üye Girişi  İletişim  
 

Fenerbahçe Sepahan hazırlık karşılaşmasında misafirperverliğimizi gösteremedik.

                        Eklenme Tarihi : 14.08.2014


 İlimizde 2013-2014 futbol sezonunun ilk hazırlık karşılaşmasını Düzce 18 Temmuz   şehir stadında Boluspor ile yaparak DÜZCESPORUMUZA maddi kaynak sağlayan FENERBAHCE spor Kulübünün 2014-2015 futbol sezonunun ilk hazırlık karşılaşmasını da İRAN Şampiyonu SEPAHAN takımı ile Düzce de yaparak Düzcespora maddi destek sağlamaya devam etmesini sağlayan  Sayın FENERBAHCE Başkanı Aziz YILDIRIM ve misafirlerine protokol tribünün de yer alması gereken yere davet edilmemesi  beni ziyadesi ile üzdü.

Fenerbahçe spor Kulübünün Dünya devlerinin arasına tesis ve oluşturulan takımlarla girmesini sağlayan değerli Başkanı Aziz YILDIRIM  18 Temmuz Şehir stadına geldiğinde  protokol  tribünün de ön sırada yer olmasına rağmen  arka bölüme oturarak bir kez daha büyüklüğünü gösterdi.

Ön bölümde oturan ilimizin idarecileri  Düzce sporumuza maddi kaynak sağlanması için imkan sunan sayın Fenerbahçe  Kulübü Başkanı Aziz YILDIRIMI  ve konuklarını oturdukları ön bölüme davet  ederek misafirperverlik göstermeleri gerekirdi.

Ayrıca Sayın Aziz YILDIRIMIN misafirleri olarak DÜZCEMİZE teşrif eden Eski İÇİŞLERİ Bakanı  Sadettin TANTAN  ve  program yapımcısı Acun ILICALI tribünde arka sıralarda maçı izlerken protokolde maçı izleyen sayın şehrimizin idarecilerinin  sayın Aziz  YILDIRIM ve konuklarına gösteremedikleri  misafirperverlik    hafızalarından silineceğini tahmin etmiyorum.

Sayın basın mensubu arkadaşlar maçı izleme ve sporcularla röportaj telaşı ile maalesef    protokolde oturumu fark edemediklerinden   haberlerinde ve köşe yazılarında   yer veremediler.

DÜZCESPORUMUZA maddi destek için DÜZCEDE maç yapmak istenebilecek  diğer  güzide kulüplerimizin Başkanları   Fenerbahçe  Sepahan hazırlık karşılaşmasında protokoldeki oturumu canlı yayında izlediklerinde  acaba sezon başı ve ortasında İlimizde hazırlık karşılaşması  yapmayı düşünürler mi.

 

 

 

 

 


Hüsnü OVALIWebsitemizde yayınlanan çalışmaların yayın hakkı sitemize aittir. Yayınlanan çalışmalar yazarların sorumluluğunda olup, websitemiz ve ajansımız doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu tutulamaz.
Öneri ve Şikayetleriniz için 0380 512 07 89 Numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.
 
 
 
   YAZARIN SON EKLENEN KÖŞE YAZILARI
Fenerbahçe Sepahan hazırlık karşılaşmas...
 İlimizde 2013-2014 futbol sezonunun ilk hazırlık karş... Okunma : 160

??Düzce Terfiler İçin Kullanılıyor??...
''Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Makamı, 2.Öğretmeni ... Okunma : 175

''Profesyonel,Bölgesel ve Ye...
Yerel Bölgesel ve Profesyonel Liglerde Mücadele eden Takımlarımız... Okunma : 82

 
 
 
Erol TAYHAN Kimdir? - Varol TAYHAN Kimdir?