BAŞKAN KELEŞ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ!

Mahallelerin ihtiyaçlarını muhtarlardan dinleyen Başkan Keleş “muhtarlar bizim mahallelerdeki temsilcilerimizdir dedi.Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş mahalle muhtarları ile iftar yemeğinde buluştu. Erguvan Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar programında Başkan Keleş muhtarlar aracılığıyla iletilen vatandaş taleplerini dinledi. Hızlı  ve  etkili  çözüm  için  mahalle  muhtarları  ile  sık  sık  görüşmeye  özen  gösteren  Başkan  Keleş  mahalle  muhtarlarımız  bizim  en  önemli  çalışma ortağımız, hemşehrilerimizle aramızdaki en sıkı bağdır. Her yıl Ramazan ayında düzenlediğimiz iftar programımıza katılan muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. 

Biliyorsunuz muhtarlarımızın çalışma ortamlarını daha verimli kılmak adına muhtarlık hizmet binaları inşa ettik, bazı mahallelerde yapımına devam ediyoruz. 
Bunlar da en kısa sürede tamamlanarak muhtarlarımıza teslim edilecek. Mahallelerde, caddeler ve ara sokaklar da dahil olmak üzere hızlı bir asfaltlama işlemine başladık. Bu çalışmalar kapsamında 250 bin ton asfaltı mahallelerimize seriyoruz. 
Vatandaşlarımızın her talebini en kolay ve en hızlı biçimde çözüme kavuşturmak için muhtarlarımızla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. 
Bugün burada davetimize katılan muhtarlarımıza tekrar teşekkür ediyor, hayırlı ve bereketli ramazanlar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Objektif : http://www.duzceobjektif.com/Haberdetay.asp?id=3859
Düzce Objektif ve Objektif Gazetesi