İSMAİL ŞİŞMAN GÜVEN TAZELEDİ

Türk Eğitim Sen Düzce Şubesi 6. olağan Kongresinde İl Başkanı İsmail Şişman tek aday olarak girdiği kongrede yediden başkan seçilerek güven tazeledi.
Şişman seçim sonrası yaptığı açıklamada, özellikle iktidar yanlısı sendikaları eleştirerek zor bir dönemde güçlü bir şekilde sendikacılık yaptıklarını vurguladı.
Genel kurulda katılımcılara seslenen Şişman, 15 Temmuz hain darbe girişimiyle eğitim camiasının yaşadığı sıkıntılara da değinerek, “makam mafyası” benzetmesinde bulundu.
Türk Eğitim Sen Düzce Şubesi’nin Olağan kongresine MHP İl Başkanı Ümite Yılmaz, ve son dönem MHP Milletvekili Adayı Osman Çakmak’da hazır bulundu
Divan Başkanlığını yapan Türk Sağlık Sen Düzce Şube Başkanı Şemsettin Bahadır’da yaptığı konuşmada iktidar yanlısı sendikalar tarafından üyelerinin baskı altında olduğunu,  tüm memurların, öğretmenlerin baskı altında olduğunu belirterek, “tehditlerle şantajlarla üye yapıldığı bir dönemde böylesine güçlü böylesine diri duran sendikamız her daim mücadelesine devam edecektir.” dedi.

Konuşmalarından ardından yapılan oylamalar sonucu, tek liste ile gidilen seçimde mevcut başkan İsmail Şişman güven tazeleyerek yeniden başkan oldu. Şişman’ın yönetiminde yer alan isimler ise şu şekilde:
Yönetim Kurulu, İsmail Şişman İsmail Çakır Hayri Dursun Mehmet Yılmaz İlker Büyükyonga Fikret Ün Cemil Can
Denetleme Kurulu, Özgür Balpetek Mehmet Fatih Dilaveroğlu Nihat Özkan Murat Gök Cevdet Atalay
Disiplin Kurulu, Ahmet Bayram Vedat Ali Akça Şaban Boz Yener Ertay Selçuk Kumbar  

Objektif : http://www.duzceobjektif.com/Haberdetay.asp?id=4161
Düzce Objektif ve Objektif Gazetesi