ZEHİR SATICILARININ TAKİPLERİ SÜRDÜRÜLÜYOR.

Şahıslarla ilgili yapılan takip sonucu Şüpheliler R.O.Ç. ve R.V. isimli şahısların  İstanbul’a gidecekleri ve Düzce ilinde satmak üzere uyuşturucu hap getirecekleri tespit edilmiş olup,  şüpheli şahısların dönüşü takip edilerek, Gölyaka otoban gişelerinde alınan tedbirle . şüphelilerin kullandığı araç durdurularak ,otomobilde ve şahısların üzerinde yapılan aramada araç içerisinde (587) adet uyuşturucu hap, (10) gr. kubar esrar, şüphelilerden birinin üzerinde ise (8) adet uyuşturucu hap ele geçirilmiştir.
Şüphelilerden H.D. ise Düzce İl Jandarma Komutanlığı tarafından Bursa iline görevlendirilen personel tarafından yakalanarak Düzce iline getirilmiş, ev ve eklentilerinde yapılan arama neticesinde, şahsın ikametinin kümes bölümünde bulunan odada sandık içerisinde (4) adet FETO/PDY kapsamında yasak yayın ele geçirildiği diğer şüpheli Ş.O ise şehir merkezinde yakalanmıştır. Çilimli ilçesi Dikmeli köyündeki evinde yapılan aramada ise fişekler halinde satışa hazır vaziyette (2) gram kubar esrar maddesi ele geçirilmiştir.
(Ele geçirilen toplam (595) adet uyuşturucu hap ve (12) gram kubar esrar ) ile gözaltına alınan (4) Şüpheli  Cumhuriyet başsavcılığına sevk edilmiş olup  çıkarıldıkları mahkeme  tarafından tutuklandı. 

Objektif : http://www.duzceobjektif.com/Haberdetay.asp?id=4233
Düzce Objektif ve Objektif Gazetesi