BAŞKAN AKBULUT: “YATIRIMCILARI BEKLİYORUZ”

Düzce’nin Gölyaka ilçe sınırları içinde yer alan 1.850 rakımlı Kardüz Yaylası’nda yatırımcıdan önce devletin küçük de olsa bir yatırım yapması bekleniyor. Gölyaka Belediye Başkanı Akbulut “Yatırımcıları Kardüz’e bekliyoruz” dedi.
Düzce’nin Gölyaka ilçesinde yer alan 1.850-1.950 rakımlı Kardüz Yaylası’nda Özel İdare tarafından yol, istinat duvarları ve enerji hatları döşenmesine rağmen yatırımcının yatırımdan kaçınması “devlet yatırım yapmalı” söyleminin gelişmesine yol açtı. Vatandaşlar “Önce devlet yatırım yapmalı” derken, devletin de “yatırımcıları koruyacak ve kollayacak” küçük çaplı da olsa yatırım yapmaları gerektiği belirtilirken Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut’la birlikte Kardüz’de gelişmeleri yerinde gördük
Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut’a “Kardüz’de meydana gelen gelişmeleri ve yatırımcının Kardüz’e bakışını” sorduk:Devletin küçük de olsa örnek bir yatırım yapmasının yararı üzerinde duran Belediye Başkanı Akbulut, yatırımcıları Kardüz’e “yatırım yapmaya davet etti.

Objektif : http://www.duzceobjektif.com/Haberdetay.asp?id=4283
Düzce Objektif ve Objektif Gazetesi