İKİNCİ KESKİN DÖNEMİ BAŞLADI

Keskin, mazbata aldıktan sonra yaptığı açıklamada “kaldığımız yerden görevimize devam edeceğiz” dedi.
Ak Parti Düzce İl Teşkilatının Pazar günü yapılan 6. Olağan Kongresi’nde yeniden il başkanı seçilerek “güven tazeleyen” İl Başkanı Hikmet Keskin, mazbatasını Düzce Seçim Kurulu’nda 1. Ağır Ceza Reisi Halil Okan Şimşek’ten aldı.
 Düzce Adliyesinde yeni yönetimde yer alan 30 yönetim kurulu üyesinin eksiksiz hazır bulunduğu “mazbata teslim” töreninde İl başkanı Hikmet Keskin,  yönetim adına “hayırlı olsun” diyerek mazbatayı teslim aldı.
Daha sonra  adliye önünde toplu fotoğraf  çektiren İl başkanı Hikmet Keskin başkanlığındaki 30 kişilik yönetim kurulu üyelerinin heyecanı gözlerden kaçmadı.
İl Başkanı Keskin,  mazbata teslim töreninden sonra yaptığı açıklamada, yeni yönetim olarak aynı heyecanla kaldığımız yerden devam edeceklerini söyledi.
Genel kurula katılan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere katılım sağlayan herkese teşekkür eden Başkan Keskin, aynı heyecanla göreve devam edeceklerini söyledi:
“Sayın Cumhurbaşkanımızın kongremize katılması bize şeref verdi. Öncelikle Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Cumhurbaşkanımızın ekibine göstermiş oldukları gayretten dolayı teşekkür ediyorum. Arıca en büyük teşekkürü de çok değerli delegelerimize ediyoruz.” diyen Keskin, bu yönetimin Düzce’mize ve ülkemize çok güzel hizmetler yapabilecek değerli arkadaşlardan oluştuğunu vurguladı:

Objektif : http://www.duzceobjektif.com/Haberdetay.asp?id=4284
Düzce Objektif ve Objektif Gazetesi