KARSLIOĞLU’NUN ACI GÜNÜ

  Düzce Ticaret Borsası Başkanı İşadamı Nurettin Karslıoğlu’nun babası 90 yaşındaki Selahattin Karslıoğlu vefat etti. Baba Karslıoğlu, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.
Düzce Ticaret Borsası Yönetim kurulu Başkanı Nurettin Karslıoğlu ile TOBB Düzce İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Yasemin Karslıoğlunun babası 90 YAŞINDAKİ Selahattin Karslıoğlu, uzun zamandır yakalandığı hastalıktan kurtarılamayarak hayatını kaybetti.   
Karslıoğlu’ların babası Selahattin Karslıoğlu’nun na’şı önce Çilimli Merkez Ulucami mahallesi’nde bulunan evinin önünde ikindi namazı sonrası tezkiyesi yapıldıktan kılınan cenaze namazının ardından Çilimli Merkez Türbe Mezarlığı’nda defnedildi.
 Karslıoğlu ailesini bu acı gününde Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Ak Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin başta olmak üzere, Demir Medya Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Cavit Demir, Belediye Başkanları,   kaymakamlar, sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti temsilcileri, Düzce ve çevre illerden gelen çok sayıda sanayici ve işadamı ile kalabalık cemaat cenazede hazır bulundu.

Objektif : http://www.duzceobjektif.com/Haberdetay.asp?id=4287
Düzce Objektif ve Objektif Gazetesi