BASIN MENSUPLARI İLE KAHVALTIDA BULUŞTULAR

Düzce Valisi ve Düzce Belediyesi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü anısına bir etkinlik düzenledi. Düzce’nin yerel ve ulusal basın temsilcilerine verilen kahvaltı programına Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan Düzce İl Jandarma Komutan Vekili Albay Mustafa Çetinkaya ve Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, katıldı.
Yeni kent Polis Merkezi’nde düzenlenen programda konuşan Vali Dağlı basın mensuplarının önemli bir mihenk taşı olduğuna dikkat çekerek.Sizlere çok teşekkür ediyoruz, vatandaşın ayağına gelebilecek her türlü taşı bize bildiriyorsunuz. Biz de tedbirini alıyoruz. Karşılıklı görev yapıyoruz aslında. Hep birlikte Düzce’mizin gelişmesi için çalışacağız. 
Programda konuşma yapan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay da basın mensuplarının tutumu ve dikkatine büyük önem atfettiğini belirterek “Bizler Sayın Valim ile programları ortak yapmaya karar verdik. Hem zaman açısından hem ekonomik açıdan bu şekilde yapıyoruz. 
Sayın Valimizle birlikte çalışıyoruz, güzel işler yapıyoruz. Bu arada Sayın Bakanımızla da istişareler yapıyoruz. Sizler de bizim yaptığımız işleri değerlendiriyorsunuz. Hepinize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 
İl Jandarma Komutan Vekili Albay Mustafa Çetinkaya,İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ,Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan çalışan gazeteciler etkinliğinde yer alarak yaptıkları konuşmalarla çalışan gazetecilerin gününü kutladılar.

Objektif : http://www.duzceobjektif.com/Haberdetay.asp?id=4290
Düzce Objektif ve Objektif Gazetesi