ÖNCE PLAKET SONRA HORON...

Düzce Üniversitesi Beçi Yerleşkesinde düzenlenen konsere binlerce öğrenci katıldı. DJ. Uğur ile coşan öğrenciler konserde gönüllerince eğlendiler. Konsere ve Düzce Sporuna verdiği desteklerden dolayı MHP Düzce Belediye Başkan Aday Adayı ve ASKF Düzce Şubesi Başkanı Erdoğan Bıyık’a plaket taktim edildi.
SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR Bıyık, Konserin ardından 1. Amatör ’de mücadele eden Kurtsuyuspor’un sezon açılışına katıldı. 2018-20019 sezonuna iddialı bir şekilde hazırlanan Akçakoca’nın Kurtsuyuspor takımı 18 yen ismi kadrosuna kazandırdı.


Düzenlenen imza töreninde konuşan Bıyık, “ Bizler sporun ve sporcunun her zaman yanındayız. Bu zamana kadar destek verdik ve bundan sonra da destek vermeye devam edeceğiz. Spor dostluk, kardeşliktir” dedi. İmza törenin ardından kemence eşliğinde Kurtsuyuspor oyuncuları, teknik ekibi ve yönetimi kemence eşliğince horon oynadılar. MHP Düzce Belediye Başkan Aday Adayı ve ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık oynanan horona eşlik etti.HABER :YAVUZ ÇAKAR (OBJEKTİF AJANS)

Objektif : http://www.duzceobjektif.com/Haberdetay.asp?id=4789
Düzce Objektif ve Objektif Gazetesi