MHP’YE KADIN ELİ DEĞECEK

Konsopa Otel’de gerçekleştirilen toplantıya MHP Düzce Milletvekili Ümit yılmaz, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP Düzce Belediye Başkan Aday Adayları Erdoğan Bıyık ve Hilal Kaşkır, MHP il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, MHP İl Kadın Yönetim Kurulu ve kadın kolları mensubu partililer katıldı. 

24 Haziran Genel seçimlerinde sahada aktif olarak çalışan Kadın Kolları üyeleri Yerel seçimler öncesinde bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdiler. 
MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, “ Kadınların bizler için yeri ve önemi büyüktür. Sizlere 24 Haziran sürecinde aktif bir şekilde alanda çalıştık.
Bundan sonraki süreçte de alanda birlikte hareket edeceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu. 
İl Başkanı İlhami Caboğlu ise MHP teşkilatı olarak kadınların başarılı işlerin altına imza attığına vurgu yaparak konuşmasına başladı. Caboğlu, “MHP’ye bayan elinin değmesinin sonuçlarını gördük. MHP’nin erkeklerin egemen olduğu bir parti olduğu yönünde izlenimler var. Bu imajı sizlerle birlikte yeneceğiz” dedi.


MHP Düzce Belediye Başkan Aday Adayı Erdoğan Bıyık ise kadın kolları ve kadınlarla Düzce’de Belediye Başkanlığını almak istediklerini söyleyerek konuşmasına başladı. Bıyık, “ Ben bu güne kadar sürekli olarak siyasi toplantılara katıldım ancak bugün çok fazlaca heyecanlandım. Sizlerin enerjisi ve gücü beni heyecanlandırdı.   Sizin bu gücü bizleri iktidara ulaştıracaktır” şeklinde konuştu. 
MHP Düzce Belediye Başkan Aday Adayı Hilal Kaşkır ise kendini tanıttıktan sonra kadının toplum üzerindeki öneminden bahsetti. 

MHP Düzce İl Avukatı Derya Aksay  ise yaptığı konuşmada, “ bizler gönüldaş olarak bu güne kadar mücadelemizi sürdürdük. Genel Başkanımız Devlet Bey kadın ile ilgili olarak her yolu açtı. Türk Kadınının kahramanlıkları bizlere yol gösterici oluyor. Kadınlar olarak birlikte hareket edersek her yönetimi alabiliriz.

Bizler için boncuk dizerek seçim kazanılmak dendi ama bizim amacımız seçim kazanmak değil gönül kazanmaktır” ifadelerini kullandı. 
Yapılan konuşmaların ardından kahvaltı programı uygulandı. Son olarak katılımcılar toplu fotoğraf çektirdi.

HABER : YAVUZ ÇAKAR

Objektif : http://www.duzceobjektif.com/Haberdetay.asp?id=4864
Düzce Objektif ve Objektif Gazetesi