CÜNEYT YEMENİCİ AKÇAKOCA’DA “BAŞKAN ADAYI GİBİ” SÜREKLİ SAHADA ÇALIŞIYOR

ESKİ BAŞKAN YEMENİCİ, AK PARTİ’NİN AKÇAKOCA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OSMAN CUMUR’U SAHADA YALNIZ BIRAKMADIĞI GİBİ SEÇİM ÇALIŞMALARINA DA KATILARAK AÇIK DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR.

CÜNEYT YEMENİCİ AKÇAKOCA’DA “BAŞKAN  ADAYI GİBİ” SÜREKLİ SAHADA ÇALIŞIYOR
20.02.2024 - 17:10
Güncelleme 20.02.2024 - 17:12
Kaynak: Objektif Ajans
300

Akçakoca’nın önceki dönem belediye başkanı Cüneyt YEMENİCİ, Ak Parti’nin Akçakoca Belediye Başkan Adayı Osman Cumur’a desteğini sürdürmesinin yanında seçim çalışmalarına katılarak açık desteğini alanda sergiliyor.

31.Mart. 2024 günü yapılacak olan Yerel Yönetimler seçimleri yaklaştıkça adaylığı netleşen adaylar çalışmalarını sıklaştırırken; önceki dönem Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin Ak Parti Akçakoca Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Osman Cumur’un yanında sürekli yer alarak desteğini sürdürdüğü görülüyor.

CÜNEYT YEMENİCİ HEP “FAVORİ ADAY” OLARAK GÖSTERİLDİ

Seçim sürecinde aday adayı olmamasına rağmen yapılan tüm anketlerde en büyük favori olarak görülen Yemenici’nin sürekli “en büyük muhtemel aday” olarak dillendirilmesine rağmen Osman Cumur’un aday gösterilmesini saygıyla karşılayarak aday olarak ilan edilen Akçakoca Belediye Başkan Adayı Cumur’un yanında yer aldığı ve seçim propaganda çalışmalarında aktif çalışarak desteğini sürdürdüğü görülüyor.

Gece gündüz demeden farklı çalışmalar yaptığı gözlenen Yemenici’nin Başkan Adayı Osman Cumur’a destek için nokta atışlar yaptığı yakın çevresi ve siyasetin etkili aktörleri tarafından sıklıkla dillendirililiyor. Yemenici,nin yapmış olduğu etkili çalışmaların,  rakip partiler tarafından da yakından takip edildiği ve gözlendiği ifade ediliyor.

YEMENİCİ SÜREKLİ BAŞKAN ADAYI CUMUR’LA ALANDA

 Seçmen nezdindeki gücü ve etkisi bilinen, ciddi bir sempatizan kitlesi olan Yemenici’nin, Ak Partinin Akçakoca’da seçimleri kazanması için yapmış olduğu etkili çalışmanın yanında kamuoyu, “Yemenici aday olmadığı için sevindikleri söylenen diğer adayların” da uykularını kaçırdığı konuşuluyor. Seçime giren tüm adaylar arasında özellikle Akçakoca’da birbirine yakın oy oranı ile devam eden seçim çalışmalarının seçim tarihinin son anına kadar devam etmesi bekleniyor.

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar