İLÇE BAŞKANI KELEŞ İSTİFA MI ETTİ, YOKSA ETTİRİLDİ Mİ ?

AK PARTİ CUMAYERİ İLÇE BAŞKANI GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİĞİNİ AÇIKLADI.KİMİN ATANACAĞI HENÜZ BELLİ DEĞİL.

İLÇE BAŞKANI KELEŞ İSTİFA MI ETTİ, YOKSA ETTİRİLDİ Mİ ?
29.09.2022 - 16:40
(Objektif Ajans)
474

AK Parti Cumayeri ilçe başkanı Necdet Keleş görevinden istifa ettiğini açıkladı. İlçe Başkanı Keleş’in “sağlık durumunu gerekçe göstererek” istifa etmesi daha önceki istifaları hatırlattı

AK Parti’nin Düzce’de en başarılı ilçe başkanlarından biri olarak tanınan Cumayeri İlçe Başkanı Necdet Keleş’in sağlık durumunu gerekçe göstererek istifa etti.

SAĞLIK GEREKÇE GÖSTERİLDİ ANCAK DETAY VERİLMEDİ

Sağlık nedenleri sebebiyle istifa ettiğini belirten Keleş, “19 Aralık 2018 tarihinden itibaren çok severek ve isteyerek yürütmüş olduğum AK Parti Cumayeri İlçe Başkanlığı görevimden sağlık sorunlarım nedeni ile istifa ediyorum. Kutsal bildiğim bu kutlu davaya hizmet etmeyi bana nasip eden Allah’a hamd ediyorum. Beni bu göreve layık gören Başta Genel Başkanımız, cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a,Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir’e, İl Başkanım Mustafa Keskin’e ve birlikte yol yürüdüğüm herbiri birbirinden kıymetli dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Bu kutlu mücadelede sağlığım el verdiği müddetçe Cumhurbaşkanımızın ve partimizin hizmetinde olmaya devam edeceğim” dedi.

Ak Parti Cumayeri İlçe başkanı Necdet Keleş’in istifasının gerekçesinde hastalığıyla ilgili herhangi bir detay vermeden istifa etmesi daha önce aynı partiden sessiz sedasız istifa edenleri hatırlatırken; bu istifanın ardından başka istifaların olup olmayacağı bilinmezliğini koruyor.

Ayrıca görevinden istifa eden Keleş’in yerine kimin atanacağı henüz bilinmezliğini koruyor.

 

 


Editör: E. TAYHAN