AK PARTİ'Lİ HAKAN KUŞÇUOĞLU GÜMÜŞOVA’DA SEÇİM ÇALIŞMALARINDA

Ak Parti Düzce Milletvekili Adayı Hakan Kuşçuoğlu, 14 Mayıs'ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesinde alanda seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

AK PARTİ'Lİ HAKAN KUŞÇUOĞLU  GÜMÜŞOVA’DA SEÇİM ÇALIŞMALARINDA
26.04.2023 - 12:16
Kaynak: Objektif Ajans
627
1

Ak Parti Düzce Milletvekili Adayı Hakan Kuşçuoğlu, 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesinde sahadan biran olsun ayrılmıyor.

Seçim çalışmalarına Gümüşova’da devam eden Hakan Kuşçuoğlu çarşı ve esnaf ziyaretlerinde sıkılmadık el bırakmadı. Teşkilat üyeleri ile gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaş ile tek tek selamlaşarak sohbet eden Kuşçuoğlu,  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek istedi.

Doğrusu Ak Parti mesajı veren Kuşçuoğlu ‘ Biz bu davaya gönül verdik, durmadan yorulmadan çalışacağız. Gümüşovalı hemşerilerimize bize gösterdikleri yoğun ilgi ve muhabbetten dolayı teşekkür ederim ’dedi. Hizmete talip olduklarını anlatan AK Parti milletvekili adayı Kuşçuoğlu’nun vatandaşla samimi diyalogları takdir topladı.  Gümüşovalı seçmen AK Parti’ye destek sözü vererek, oy haklarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yana kullanacaklarını belirtti.Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Özgür
    Özgür
    26.04.2023 12:29

    Hakan Kuşçuoğlu Ak Parti'de eski bir isim. Merkez ilçe başkanlığı yapmış biri. Seçilmesi parti için puandır. Ancak iyi çalışılması lazım. Sadece Kuşçuoğlu'nun çalışması yetmez.

Resmi İlanlar