SITKI ÖZTÜRK İGM’YE TALİP

Sıtkı Öztürk, Milletvekili Ercan Öztürk’le birlikte verdiği fotoğrafın altına :“Düzce’de mütevazi kişiliği İle ön plana çıkan Milletvekilimiz Ercan Öztürk İle beraber ‘Aşık Olduğumuz Şehrimiz Düzce İçin tüm sokaklarımızda sıkılmadık el bırakmamaya söz verdik” dedi.

SITKI ÖZTÜRK İGM’YE TALİP
15.12.2023 - 19:46
Kaynak: Objektif Ajans
406
1

Düzce Sanayi Çarşısı’nın sevilen emektarlarından Sıtkı Öztürk, Ak Parti Listelerinden İl Genel Meclis (İGM)Üyesi adayı olabilmek için partinin yetkili kurullarına resmi başvurusunu gerçekleştirdi. Öztürk, İGM Üyesi olabilmek için gerekli evrakları Ak Parti Düzce Merkez İlçe Başkanı Av. Buğra Alp Kocaman’a teslim etti.

ÖZTÜRK, UZUN YILLARDIR AK PARTİ’DE

Düzce’de yaşayan Gümüşhane’lilerden olarak tanınan Sıtkı Öztürk, uzun yıllar Eski Sanayi Çarşısı’nda sanayi tüpleri dolum işi yapan bir firmada uzun yıllar çalıştıktan sonra emekli olmuştu. Adalet ve Kalkınma Partisi’nin kuruluşunda yer alan Öztürk, bir müddet Ak Parti Merkez İlçe Yönetiminde de görev aldı. Partinin kuruluşundan bu yana Beyciler Mahalle Başkanı olarak da görev yapan Sıtkı Öztürk, Ak Parti İl Teşkilatı’nda SKM’de çalıştı. Sıtkı Öztürk, parti kurulduğundan bu yana “Parti Delegesi” olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

Sıtkı Öztürk, özellikle kimsesiz ve yardıma muhtaç kesimlerle iletişime geçerek sosyal medyada paylaşımlar yaparak yardım yapılmasını sağlayan fedakar kişiliği ile de tanınıyor.

SITKI ÖZTÜRK MİLLETVEKİLİ ERCAN ÖZTÜRK’LE

Ak Parti Düzce İGM Üyesi Aday Adayı olan Sıtkı Öztürk, kendi sosyal medyasında Düzce Milletvekili Ercan Öztürk’le birlikte verdiği fotoğrafın altında şöyle bir cümle sarf ederek birlik, beraberlik ve dayanışma mesajı verdi:“Düzce’de mütevazi kişiliği İle ön plana çıkan Milletvekilimiz Ercan Öztürk İle beraber ‘Aşık Olduğumuz Şehrimiz Düzce İçin’ çalışmaya devam ediyoruz, tüm sokaklarımızda sıkılmadık el bırakmamaya söz verdik”  

(Ak Parti listelerinden İGM Üyesi Aday Adayı olan Sıtkı Öztürk, Düzce Milletvekili Ercan Öztürk'le.Foto- Arşiv:Objektif Ajans)

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar