GENÇLİK VE SPOR BAKANI 'NDAN DÜZCE'YE ÖZEL “700 MİLYON”LUK YATIRIM

Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Osman Aşkın Bak, Düzce’ye yapılacak yatırımların müjdesini verdi.

GENÇLİK VE SPOR BAKANI 'NDAN  DÜZCE'YE ÖZEL “700 MİLYON”LUK YATIRIM
27.02.2024 - 11:18
Güncelleme 27.02.2024 - 13:51
Kaynak: Objektif Ajans
260

Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Osman Aşkın Bak, Düzce’ye yapılacak yatırımların müjdesini verdi.

Bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere Düzce’ye gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, gençler için spor tesislerinin ve yatırımlarının artacağını ifade etti.

Dr. Osman Aşkın Bak, Düzce’ye 700 milyonluk yatırımın yapılacağını duydurdu. 1 Adet Çok Amaçlı Spor Salonu, 1 adet 330 kapasiteli erkek yurdu, 1 adet Okçuluk Salonu, 1 adet Atletizm Sahası, 2 adet Mahalle Tipi Gençlik Merkezi, 1 adet Kapalı Halı Saha, 2 adet Cep Spor Salonu, 3 adet Halı Saha ve açık spor alanları yatırımlarının müjdesini verdi.

İlk ziyaretini Düzce Valiliğine gerçekleştiren Bakan Dr. Osman Aşkın Bak’ı Düzce Valisi Selçuk Aslan ve beraberinde ki heyet karşıladı. Buradaki ziyaretini tamamlayan Bakan Bak, daha sonra Düzce Gençlik Merkezi’ni ziyaret ederek faaliyetler hakkında İl Müdürü İsa Yazıcı’dan bilgiler alarak sporcularla da sohbet etti.

BAKAN BAK, ÖĞRENCİLERE GÜVEN VERDİ

Daha sonra özel gereksinimli çocuklarla birlikte horon oynadı. İdman gerçekleştiren minik futbolcuları da ziyaret eden Bakan Bak, burada çocuklarla sohbet ederek, penaltı kullandı.

İl Müdürlüğü Konferans Salonu’nda sporcular ve gençlerle bir araya gelen Bakan Dr.Osman Aşkın Bak ve Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, gençlerin sorun ve isteklerini dinledi.

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar