CUMAYERİ'NDE "RECEP TUNA" İDDİALI

AK PARTİ CUMAYERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI RECEP TUNA. EKİBİYLE BİRLİKTE SAHADAKİ ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR.

CUMAYERİ'NDE "RECEP TUNA" İDDİALI
2.03.2024 - 12:04
Güncelleme 2.03.2024 - 18:10
Kaynak: Haber Merkezi
197

AK Parti Cumayeri Belediye Başkan adayı Recep Tuna, meclis üyesi adaylarıyla birlikte bir dönemlik aranın ardından partisi tarafından yeniden aday gösterilmesinin getirdiği moral ve motivasyonla  çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

 

2014-2019 döneminde Cumayeri belediye başkanlığı yapan Recep Tuna, Ak Parti tarafından yeniden aday gösterilmesiyle birlikte meclis üyesi adaylarıyla dayanışma içinde başladıkları seçim çalışmalarıyla aldığı mesafe ile dikkatleri çekiyor..

 

MHP adayı Mustafa Koloğlu'na 200 oy farkla seçimi kaybeden Recep Tuna, bu dönem yeniden aday gösterildi. Tuna'nın kontenjan adayı Nurettin Şen, belediye meclis üyesi aday listesinde Serkan İpek,  Şaban Arslan, Ramazan Gül, İsmail Çelik, Aydın Polat, Uğur Acar, Duygu Coşar, Soydan Topal, Şafak Özsoy ve Emine Gökçe yer alıyor.

 

AK Parti adayı Tuna, geçen dönem algı operasyonlarıyla kıl payı kaybettikleri seçimi 31 Mart 2024 'te kazanacaklarını belirterek "Cumayeri son 5 yılda çok şey kaybetti.  Cumayeri'ni yeniden ayağa kaldırıp, halkımızı hak ettiği gerçek belediyecilik hizmetiyle buluşturmak azmi ve kararlılığı içinde hedeflerimizi ve projelerimizi halkımıza anlatarak emin adımlarla seçim tarihini bekleyeceğiz. 5 yıllık bir kayıp yılı var; o açığı kapatmak azmi ve kararlılığı içindeyiz" diyerek sahadaki çalışmalarının aralıksız devam ettiğini; son ana kadar da Ak Parti iktidarının getirdiği avantajlarla çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini söyledi.

 

AK PARTİ’NİN CUMAYERİ İGM ÜYESİ ADAYLARI

Ak Parti Cumayeri Belediye Başkan Adayı Recep Tuna meclis üyeleriyle birlikte seçim çalışmalarını sürdürürken Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayları Musa Birdal ve Cevdet Bay’da yaptıkları açıklamada “Ak Parti’nin ülkemizde yerel kalkınmanın mimarı” olduğunu dile getirerek :”Vatandaşlarımıza hizmeti kendisine görev edinmiş kadrolarla her daim insan odaklı çalışmalar yaparak milletimizin gönlüne girmeye çalıştık.

Yol yapımı, yol bakım çalışmaları, içme suyu şebekeleri konusunda vatandaşımızı hiçbir zaman yalnız bırakmadık. Her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz. Yeni dönemde de yollar, şebekeler konusunda muhtarlarımızla, vatandaşlarımızla sürekli temas halinde olarak köylerimize hak ettiği hizmeti sunmaya devam edeceğiz” diye konuşarak halkımızdan destek istediklerini söylediler.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar