KILIÇDAROĞLU DÜZCE'DE

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Düzce'ye geldi. Gölyaka gişelerinde partililerin ve bisikletlilerin karşıladığı Kılıçdaroğlu ilk ziyaretini kamyoncular kooperatifine yaptı.

KILIÇDAROĞLU DÜZCE'DE
25.05.2022 - 11:27
Kaynak: Haber Merkezi
678

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün Düzce'ye geldi.

Bu sabah Gölyaka gişelerinde bisikletliler gurubu ve partililerin oluşturduğu konvoyla karşılanan Kılıçdaroğlu, ilk olarak Düzce Kamyoncular Kooperatifinde Başkan Orhan Yılmaz ve şoför esnafı ile buluşarak  sorunları ve talepleri dinledi.

Kooperatifte kamyoncu esnafıyla birlikte kahvaltı eden Kılıçdaroğlu soruları yanıtlarken, kamyoncu esnafının sorunlarını bildiğini,  iktidara geldiklerinde tüm esnafın sorunlarına çözüm bulacaklarını söyledi.

Kamyoncu esnafının otoyol ve köprü ücretlerinden şikayet etmesi üzerine Kılıçdaroğlu, "devletin yaptığı yollar ve köprüler bedava, bu iktidar döneminde yapılan yollar ve köprüler parayla, burada büyük bir adaletsizlik var. İktidara geldiğimizde tüm bu sorunları düzelteceğiz" dedi

Programının devamında Kılıçdaroğlu, İstanbul caddesinde esnafları ziyaret edecek, daha sonra, muhtarlar, kanaat önderleri, gençler ve kadınlarla kültür merkezinde bir araya gelecek.


Editör: E. TAYHAN