ASLIHAN AKBAL TÜYSÜZ’DEN “ANLAMLI TEŞEKKÜR…!”

CHP DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAYI TÜYSÜZ, SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMADA BULUNDU; KAMUOYUNUN VE SİYASİ ÇEVRELERİN TAKDİRİNİ ALDI.

ASLIHAN AKBAL TÜYSÜZ’DEN “ANLAMLI TEŞEKKÜR…!”
11.04.2023 - 10:45
Güncelleme 11.04.2023 - 10:47
837
10

İYİ Partili TBMM 28. Dönem Millet ittifakı CHP 2.Sıra Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, sosyal medyadan yaptığı yazılı açıklamada Millet ittifakı bünyesinde aday olduğunu vurgularken; Millet ittifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener başta olmak üzere partisi İYİ Parti’nin de kurmaylarına teşekkür ederek kamuoyundan ve siyasi çevrelerden tam not aldı. 

İYİ PARTİLİ CHP MİLLETVEKİLİ ADAYI TÜYSÜZ, "TAKDİR ALDI" 

İYİ Parti’nin Aday Adayı olarak tanıtım faaliyetlerinde bulunan, ardından fermuar sistemi olarak adlandırılan Millet İttifakının 3 milletvekili çıkaran “Düzce'de seçime ortak liste ile ve güçlü olan partinin logosu altında seçime girilmesi“ kararı gereği adı CHP Düzce Milletvekilliği 2. Sıra adayı olarak açıklanan Hatice Aslıhan Akbal Tüysüz, son olarak sosyal medyada yaptığı açıklamayla yine dikkat çekti. 

CHP 2. Sıra Düzce Milletvekili Adayı H.Aslıhan Akbal Tüysüz “Kıymetli yol arkadaşlarım ve gönül dostlarım” diye başladığı sözlerine “Partimizin ilk kuruluşundan itibaren Merkez İlçe ve İl Teşkilatlarında Başkan Yardımcılığı, Genel Merkez Kadın Güçlendirilmesinden Sorumlu Başkan Danışmanlığı, Genel Merkez Kadın Politikalarına bağlı Bölge Eğitim Koordinatörlüğü ve de Güneşin Kadınları Düzce Kooperatifi’nin Kurucu Başkanlığını yaptığını hatırlatarak açıklamasına şu sözlerle devam etti:

“Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendinin tensipleri ve 13. Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun kabulü ile 28. Dönem Millet İttifakı CHP Düzce 2. sıra Milletvekili Adayı oldum.

Kuruluşumuzdan bugünlere kadar çok zor yollardan geçtik. 15 Mayıs sabahı Güneş yeniden güzel ülkemize doğacak ve karanlık günleri ardında bırakacak.

Millet İttifakı olarak Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu ülkemizin 13. Cumhurbaşkanı yapmayı birlikte başaracağız, birleşe birleşe birlikte kazanacağız, tarih yazacağız.

Bu süreçte benden desteğini esirgemeyen aileme, İl Başkanım Sn. Yunus Özay Er 'e, kıymetli İlçe ve belde Başkanlarıma, Teşkilat Başkanım Sn. Kadir Erdoğan'a, Belediye ve İl Genel Meclisi Üyelerimize, Kadın Politikaları Başkanım Sn. Nuran Sayman'a ve tüm Kadın Politikaları Üyelerimize, siz kıymetli yol arkadaşlarıma, gönül dostlarıma, birlikte yola çıktığımız diğer İYİ Parti Milletvekili Aday Adaylarına ve Düzce halkına çok teşekkür ediyorum.” 

CHP 2. Sıra Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz’ün bu açıklaması kamuoyunda ve özellikle siyasi çevrelerde büyük bir nezaket timsali bir gelişme olarak algılanırken seçmeninde takdirini aldı. 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (10)

 • Kadriye
  Kadriye
  11.04.2023 11:45

  Kutluyorum sizi Aslıhan Hanım başarılar diliyorum.

 • Celil Alp
  Celil Alp
  11.04.2023 11:05

  Başarılar diliyorum Aslıhan Hanım. Sizi izliyorum. Kadınların oyları sizi bekliyor. Kadınlar çok önemli siz çok önemlisiniz. Çok zaman yok ciddi çalışırsanız 2 milletvekilliği çok zor değil.

 • Bilal
  Bilal
  11.04.2023 11:03

  Bu haberi takip ettim. Hiç bir medya kuruluşunda yok. Sadece Objektif'te ve oray tv sitesinde var. Diğer medya kuruluşları uyuyor. Ya da gözlem işi. Haberi yapan sizleri de tebrik ediyorum. Medyayı iyi takip eden biriyim. Her siteyi takip etmem ama bu defa sırf bu haberi aradım başka haber sitelerinde var mı diye .

 • ayhan sarı
  ayhan sarı
  11.04.2023 10:59

  Düzce Milletvekilliği size çok yakışacak. Allah çabanızı mücadelenizi boş çevirmez inşallah.

 • Ahmet Şahin
  Ahmet Şahin
  11.04.2023 10:58

  Aslıhan hanım tebrik ediyorum sizi.

 • Ayşe İleri
  Ayşe İleri
  11.04.2023 10:57

  Aslıhan Hanım çok başarılı çok donanımlı. Ancak sizi televizyonlarda izlemek isteriz. Fikriniz nedir ne yapmak istiyorsunuz Neden aday oldunuz.Düzceyle ilgili projeleriniz nedir

 • Kadriye Velioğlu
  Kadriye Velioğlu
  11.04.2023 10:55

  Haberi siz yapıyorsunuz parayı duvarlarda fotoğraf asanlar alıyor. Onu da size hatırlatmış olayım. Duvarlara asılan reklamları belediye mi alıyor merak ettim.Kaç lira acaba bu ilanların fiyatı..

 • Mehmet Karlı
  Mehmet Karlı
  11.04.2023 10:53

  Özel haber yapmışsınız bu açıklamayı nerden buldunuz. Habercilik bu gerçekten sizi tebrik ediyorum.

 • Kemalettin
  Kemalettin
  11.04.2023 10:52

  Böyle bir haber sadece sizde var gerçekten diğer medya kuruluşları ne yapıyor. Bu anlamda sizi tebrik ediyorum.

 • Selin
  Selin
  11.04.2023 10:51

  Gerçekten çok ilginç çok anlamlı, Tebrik ediyorum Aslıhan Hanımı

Resmi İlanlar