MİLLET İTTİFAKI AKÇAKOCA’DA KARARLI

Millet İttifakı CHP Düzce Milletvekili Adayları Talih Özcan, Aslıhan Akbal Tüysüz, Jale Uzunhasan, millet ittifakını oluşturan partilerin il ve ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve partililer Akçakoca’ya adeta çıkartma yaptı.

MİLLET İTTİFAKI AKÇAKOCA’DA KARARLI
1.05.2023 - 15:46
Güncelleme 1.05.2023 - 16:51
433

 Millet İttifakı CHP Düzce Milletvekili Adayları Talih Özcan, Aslıhan Akbal Tüysüz, Jale Uzunhasan, millet ittifakını oluşturan partilerin il ve ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve partililer Akçakoca’ya adeta çıkarma yaptı. Millet İttifakı heyetine Akçakoca’da büyük ilgi gösterildi. Seçim çalışmaları yapan Milletvekili Adayları gittikleri yerlerde alkışlarla karşılandı. 

Millet İttifakının Akçakoca programı kanaat önderleri ile yapılan kahvaltı ile başladı. Ardından Milletvekili adayları ve partililer şehir merkezinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Seçim çalışmaları ‘Yukarı Mahalle Yöresel Pazaryeri’ ziyareti ile devam etti. Ayrıca, Ayazlı mahallesi muhtarlık hizmet binası ve Akkaya köyü kahvehane ziyaretleri de yapıldı. Milletvekili adaylarına gittikleri her yerde büyük teveccüh gösterildi. Halkla kucaklaşmaya devam ettiklerini belirten Millet İttifakı CHP Düzce Milletvekili 1’inci sıra Milletvekili Adayı Talih Özcan, ‘Halk bizi istiyor, bunu görüyoruz. Biz herkesle seçimde buluşacağız’ dedi.Düzce’deki insanların sıkıntılar karşısında çare beklediklerini ifade eden Talih Özcan, ‘Biz her şeyimizi, programımızı, geldiğimizde hangi konuda neyi yapacağız, sağlıkta, tarımda, sosyal hayatta neyi yapacağız bütün bunların hepsi bizim ortak mutabakat metninde var. Biz, İşvereni karşısında kendisini güvencesiz, kimsesiz hisseden çalışanlarımızın yanında olacağız; yaşamın her alanında örgütlülüğün önündeki tüm engelleri ortadan kaldıracağız. Tarlalarıyla baş başa bırakılan, borçlandırılan, ürününe hak ettiği değeri verilmeyen çiftçimizin kimsesizliğini gidereceğiz; çiftçileri yeniden üretim gücümüzün öncüleri arasına sokacağız. Özetle her kim kendisini mevcut siyasi iktidarın uygulamalarının sonucu olarak yalnız, çaresiz ve kimsesiz hissediyorsa hak, hukuk ve adalet ilkeleri çerçevesinde yanlarında olacağız.”Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar