DÜZCE MİLLETVEKİLİ ÖZCAN DIŞİŞLERİ KOMİSYONU’NDA

CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan TBMM Dışİşleri Komisyonuna seçildi.

DÜZCE MİLLETVEKİLİ ÖZCAN DIŞİŞLERİ KOMİSYONU’NDA
15.06.2023 - 10:34
Kaynak: Objektif Ajans
586

 CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan TBMM Dışİşleri Komisyonuna seçildi.

Türkiye Büyük Millet Meclisinin 14. Haziran. 2023.Çarşamba günü yapılan genel kurul toplantısında komisyon üyelerinin seçimi yapıldı. CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan, Dışişleri Komisyonu’na seçildi.

Çarşamba günü yapılan TBMM Dışişleri Komisyonu'na seçilen Düzce Milletvekili Talih Özcan daha sonra en yaşlı üye sıfatıyla Komisyona geçici olarak başkanlık etti. Komisyon başkanlığı seçimlerinin ardından Komisyon Başkanlığına seçilen Fuat Okyar’a görevi teslim etti.

Yapılan toplantı sonunda Dışişleri Komisyon Başkanlığı’na seçilen Fuat Okyar tarafından tebrik edilen Düzce Milletvekili Talih Özcan da kendisine teşekkür etti. Yeni dönemde birlikte çalışarak Türkiye’nin dış ilişkilerinde başarılı olması için katkıda bulunacaklarını belirttiği konuşmasın da;

 “Genel kurulumuzca Dışişleri komisyonuna seçilen tüm arkadaşlarımı kutluyorum. En yaşlı üye olarak komisyonumuzun çalışma dönemi içerisinde ülkemize yararlı hizmetlerde bulunması ve çıkarlarımıza uygun kararlar alması en büyük temennimdir.” dedi


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar