CHP: "ÖRGÜT NE DERSE O"

CHP DÜZCE İL BAŞKANI DAĞISTANLI’DAN “ASPARAGAS HABERE NET CEVAP GELDİ: ”Birilerini ön plana çıkarmak için yapılan ASPARAGAS HABERİ KINIYORUZ. ÖRGÜT NE DERSE O” “HİÇ KİMSE CHP’Yİ DİZAYN ETMEYE KALKMASIN”

CHP: "ÖRGÜT NE DERSE O"
6.01.2024 - 11:55
Güncelleme 6.01.2024 - 22:14
Kaynak: Objektif Ajans
284

CHP Düzce İl Başkanı Özcan Dağıstanlı Düzce’de bir basın kuruluşunda yer alan haberle ilgili olarak yaptığı yazılı açıklamada kamuoyuna “net cevap” verdi:

Düzce Kamuoyuna Duyurulur!

CHP'den Düzce Belediye başkan aday adaylığı icin Rıdvan Bilgin ve Dr. Sedat Çelikel’in müracaatları olduğu, genel merkezin yaptığı araştırmalara göre, mevcut aday adaylarının yeterli kriterleri taşımadıkları ve seçim kazanmalarının mümkün olmadığının belirlendiği, CHP Genel Merkezi'nden gelen bir heyetin Düzce'de kapsamlı araştırma yaptığı, yapılan görüşmeler sonucunda CHP eski il Başkanının ismi ön plana çıktığı, eski il başkanının hem örgütten gelen biri olması, hem siyasi hem de sosyal olarak toplumda karşılığı bulunması sebebiyle aday gösterilebileceğinin ifade edildiği,  eski İl Başkanının "Genel Merkez bize bir görev verirse kaçmam, kabul ederim" dediği ve belediye başkan adaylığına sıcak baktığı belirtildi.

“HİÇBİR ALLAH’IN KULU DİZAYN ETMEYE KALMASIN”

CHP Düzce İl Başkanı Özcan Dağıstanlı’nın kamuoyuna yaptığı yazılı açıklamayı aynen ilginize sunuyoruz:

 “Öncelikle şunu belirmek istiyorum, hiç bir Allahın kulu CHP dizayn etmeye kalkmasın!

CHP aday adaylarının yetersiz olup olmadığını söylemek hiç kimsenin haddi değildir!

Aday Adaylarımızın bir geçmişi, aileleri, sevenleri yok mu? Siz kimsiniz insanları rencide ediyorsunuz? Bu hakkı kimden alıyorsunuz?

CHP aday veya aday adayları örgütümüz için çok değerlidir, bunun bilinmesini istiyoruz.

Birilerini ön plana çıkarmak için asparagas haber yapılmasını kınıyoruz.

Düzcede birilerine görev verecek tek makam Düzce örgütüdür.

Örgütün içinden gelen, siyasi ve sosyal hayatı düzgün olan, yalan söylemeyen, fırıldak işler yapmayan, bir dünya üyemiz olduğunu belirtiyor, son olarak da "ÖRGÜT NE DERSE O" diyoruz."

                                                                    


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar