Atila Sertel'den “Hüzünlü Veda…!”

ATİLA SERTEL’DEN ZİYNET HANIMA SON BAKIŞ.

Atila Sertel'den “Hüzünlü Veda…!”
29.05.2021 - 17:49
5723
5

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) onursal başkanı CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel’in önceki gün vefat eden muhterem eşi Gazeteci Ziynet Sertel,Bornova Fidanlık Camii’nde ikindi namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından Bornova Mezarlığı’na defnedildi.Cenazeye Sertel ailesinin fertleri siyaset ve gazetecilerden oluşan kalabalık cemaat başta olmak üzere çok sayıda seveni iştirak etti.

TGF Genel Başkanı  Yılmaz Karaca ve yönetim kurulu üyeleri başta olmak üzere çok sayıda gazeteci, siyaset ve sivil toplum kuruluşları yetkilileri ile Sertel ailesinin yakınları cenazede hazır bulundu.

Objektif Ailesi olarak merhumeye Yüce Allah’tan rahmet; Atila Sertel ve ailesi başta olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • Nursel Ayan
  Nursel Ayan
  28.08.2021 11:06

  Mekanın cennet olsun Ziyneti hanım.Sabırlar diliyorum Ziyneti Hanım..Fotoğrafı habere dönüştüren gazeteciyi de tebrik ediyorum. çok anlamlı..

 • selman alp
  selman alp
  29.05.2021 23:02

  Fotoğraf sevgiyi dayanışmayı hoşgörüyü mutluluğu anlatıyor. Atila Sertel'e ve evlatlarına sabırlar diliyorum. Atila Bey ve rahmetli eşleri Düzce Turan Otel'de bir gece kaldıklarında Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan Bey beni kendileri ile tanıştırmışlardı.Haberi buradan okuyunca irkildim ve çok üzüldüm. Mekanı cennet olsun kardeşimizin. Atila Beye de sabırlar diliyorum.

 • sami koç
  sami koç
  29.05.2021 18:01

  Her ikisinin de gazeteci olması çok anlamlı. Atila Sertel'e sabırlar diliyorum. merhume kardeşimiz Ziynet Hanım size de mevlam rahmet eylesin cennetiyle müşerreflendirsin.

 • kadriye şahin
  kadriye şahin
  29.05.2021 17:57

  Ziynet Hanıma rahmet diliyorum. Atila Bey'e de sabırlar diliyorum.

 • kemal turhal
  kemal turhal
  29.05.2021 17:53

  Bu haberdeki fotoğraf beni çok etkiledi, çok üzüldüm. Atila bey'e sabırlar diliyorum. Merhume kardeşimiz Ziynet Hanım'a da Allah'tan cennet mekan niyaz ediyorum.

Resmi İlanlar