DEVA ve ÜÇLÜ İTTİFAK “MURAT CAYMAZ” DEDİ

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi ve Demokrat Parti ile birlikte ortak Belediye Başkan Adaylarının Murat Caymaz olduğunu açıkladı.

DEVA ve ÜÇLÜ İTTİFAK “MURAT CAYMAZ” DEDİ
12.02.2024 - 23:09
Kaynak: Objektif Ajans
208

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi ve Demokrat Parti ile birlikte ortak Belediye Başkan Adayı olarak Deva Partisi Düzce İl Başkanı  Murat Caymaz’ın adaylığını kamuoyuyla paylaştı.

DEVA Partisi, Demokrat Parti ve Gelecek Partisi’nin ortak adayı Murat Caymaz’ın 31 Mart 2024 Yerel İdareler seçimlerinde Düzce Belediye Başkanı adayı olacağına inandığını kaydeden Deva Partisi Genel Başkanı Babacan aday tanıtım lansmanında Murat Caymaz’a övgüler yağdırarak :  Sayın Murat Caymaz Düzce’nin Belediye Başkanı olacak inşallah. Burada halkımızın feryadını ve sıkıntılarını gayet iyi biliyoruz. Düzce’de Murat Caymaz gibi dürüst, başarılı, çalışkan bir değeri biliyor, bu da en önemli avantajımız İnşallah. Pek çok yerde olduğu gibi, Düzce’de de çok güzel bir sonucu, İnşallah hep birlikte alacağız” şeklinde konuştu.

Deva Partisi, Demokrat Parti ve Gelecek Partisi ortak Belediye Başkan adayı Murat Caymaz da, Belediye Başkanı seçilmesi halinde geçmişteki Belediye Başkan Yardımcılığı tecrübesi ile Düzce’ye hizmet edeceğini” vurguladı. Belediye’nin kapsının tüm vatandaşlara açık olacağını dile getiren Caymaz, “Düzce’ye hizmet etmek için bu yola çıktık” dedi..

Aday tanıtım toplantısına katılan partililerin coşkusu ve başkan adayı Caymaz’a gösterilen büyük ilgi dikkat çekti.

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Deva Partisi, Gündem, Siyaset, Düzce

Resmi İlanlar