DEVA’NIN ADAYI "MURAT CAYMAZ" İDDİALI

ÜÇLÜ İTTTİFAK ADINA “DEVA’NIN DÜZCE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MURAT CAYMAZ, SEÇİM TURLARINA BAŞLADI. CAYMAZ ÜÇ PARTİ ADINA DÜZCE BELEDİYE BAŞKANLIĞINA TALİP OLDUĞUNU SÖYLEDİ. CAYMAZ, ANALİZ TV’DE YAPTIĞI AÇIKLAMADA “BEN BU İŞİ BİLİYORUM, BİLDİKLERİMİ UYGULAMAK İÇİN ÜÇ PARTİNİN DESTEĞİ VE DÜZCELİLERİN DE TALEBİ VE TEVECCÜHÜ İLE DÜZCE BELEDİYE BAŞKANLIĞINA TALİP OLDUM” DEDİ.

DEVA’NIN ADAYI "MURAT CAYMAZ" İDDİALI
19.02.2024 - 18:42
Güncelleme 19.02.2024 - 18:49
Kaynak: Objektif Ajans
379

Üçlü ittifak olarak bilinen “DEVA - GELECEK ve DEMOKRAT Parti (DP)”nin ortak adayı Deva Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat CAYMAZ; beraberinde üçlü ittifak olarak da anılan “DEVA- GELECEK ve DP”nin İl Başkanları ile birlikte geldiği seçim çalışmaları kapsamında bünyesinde Analiz Tv ve Analiz Gazetesi de bulunan MSA Film Production San. ve Tic. Ltd. Şti’ni ziyaret ederek seçim çalışmaları ve Düzce Belediye Başkanlığı konusundaki düşüncelerini paylaştı.

CAYMAZ :“ELEŞTİRİYE AÇIĞIM”

Deva-Gelecek ve Demokrat Parti’nin ortak adayı olarak DEVA Partisi’nin Düzce Belediye Başkan Adayı olduğunu kaydeden Murat Caymaz, basının önemini ve aldığı sorumluluğu en iyi bilenlerden biri olduğunu belirterek “Basının gözlem ve eleştiri mekanizmasına olan saygım; görev süresince yol gösterici fonksiyonlarımdan biri olacaktır. Kentin de bir anlamda buna ihtiyacı var. Eleştiriye açık olmamın yanında ilkeli medya anlayışının her zaman takipçisi ve destekçisi olacağım” dedi.

Analiz Medya ve MSA Film Yönetim Kurulu Başkanı Murat Albayrakoğlu ile Analiz TV GYY Program Yapımcısı, Gazeteciler Cemiyetleri BASIN VAKFI Genel Başkan Yardımcısı Erol Tayhan ve Analiz Medya çalışanlarının da hazır bulunduğu görüşmede; Deva Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, 3 yıl Düzce Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığını hatırlatarak “Belediyede görev ve sorumluluk almanın belli bir tecrübe, birikim ve deneyim anlamı taşıdığını belirtmem gerekiyor. Kentte ciddi anlamda yapılması gereken çalışmalar ve pratik anlamda yapılması gereken iş ve icraatların yanında, önemli projelerim var. Ayrıca belli yerlerde acil anlamda neşterlerin vurulması gereken projeler de var. İleriki günlerde bunları sizlerle paylaşmayı düşünüyorum. Sizleri ve tabii ki medyayı dikkate alma zorunluluğumuz var. Halkın gözü ve kulağı, sesi medya bizim olmazsa olmazımız. Analiz Tv ailesini ve sizleri önemsiyoruz. Yorumlarınız ve yazılarınız bizim için değerlidir” dedi.

“BEN BU İŞİ BİLİYORUM ÇÖZÜM VE ÇARE OLMAYA GELİYORUM”   

Deva Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz Analiz Tv’ye yaptığı açıklamada “Ben bu İşi biliyorum; bildiklerimi ve inandıklarımı yetkili başkan olarak uygulamak ve kentime ve kent halkıma en iyi hizmeti sunma azmi içinde üç Partinin desteği ve ittifakı dahilinde; Düzcelilerin ve kentte yaşayan halkımızın da teveccühü ile Düzce Belediye Başkanlığı görevini en iyi şekilde ifa edeceğimden eminim, kendime güvenim tamdır. Ortak akılla, halkın istek ve taleplerini belli bir süzgeçten de geçirerek belediyeyi en iyi şekilde yönetmenin yanında, kent halkının refah ve mutluluğunu esas alan projelerle belediye başkanı olmak için yola çıktım bunu ifade etmek isterim” dedi.

ÜÇLÜ İTTİFAK DAYANIŞMA İÇİNDE

Deva Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, Analiz Tv ve Analiz Gazetesi’ni ziyareti esnasında üçlü ittifak içerisinde yer alan Gelecek Partisi Düzce İl Başkanı Vildan Tokaliç, Demokrat Parti (DP) Düzce İl Başkanı Mithat Ceylan, Gelecek Partisi Merkez İlçe Başkanı Aydın Narman, DEVA Partisi Merkez İlçe Başkanı Soner Ersoy ve DEVA Partisi İl Kurumsal İletişim Başkanı Özge Yılmaz ile her üç partinin yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Deva Partisi, Gündem, Siyaset, Düzce

Resmi İlanlar