EKONOMİ GAZETESİ Y.K. BAŞKANI HAKAN GÜLDAĞ ZİRVEYİ ORAY TV’YE DEĞERLENDİRDİ

Açılışta söz alan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü program hakkında bilgiler verdi.Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce TSO adına Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, Düzce Ticaret Borsası Y.K. Başkanı Nurettin Karslıoğlu yaptıkları açılış konuşmalarında konunun önemini vurguladılar.

EKONOMİ GAZETESİ Y.K. BAŞKANI HAKAN GÜLDAĞ ZİRVEYİ ORAY TV’YE DEĞERLENDİRDİ
14.03.2023 - 15:31
Güncelleme 14.03.2023 - 19:58
453
1

Düzce Belediyesi tarafından Ekonomi Gazetesi işbirliği ile düzenlenen ‘Tasarımdan Ticarete Ahşap Zirvesi’ programı Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde başladı.

Zirvede ev sahipliğini üstlenen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü başta olmak üzere Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası adına Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, Düzce Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Karslıoğlu yaptıkları açılış konuşmalarında konunun önemi ve kente katacağı değer üzerinde üzerinde durdular

Program kapsamında Ekonomi Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ  moderatörlüğünde gerçekleştirilen ilk oturumda Bolu Orman Bölge Müdürü Mahmut Şentürk, Düzce Üniversitesi Orman Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Tarık Gedik, Orman Yüksek Mühendisi ve Danışman Ahmet Doğan ile Nurus Baş Tasarımcısı Renan Gökyay tarafından ‘Düzce’nin Karşılaştırmalı Üstünlükleri’ başlığı altında görüşler paylaşıldı.

‘Tasarımdan Ticarete Ahşap Zirvesi’ çerçevesinde yapılan ilk tur konuşmaların ardından ORAY TV Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Erol Tayhan’ın sorularını cevaplandırdı.

HAKAN GÜLDAĞ ORAY TV'YE KONUŞTU

EKONOMİ Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ panelin ilk oturumunu değerlendirdiği açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Burada panelimizde de konuştuk, benim de gerçekten katıldığım özellikle lojistik tarafında bir kavşak noktasında bulunması Düzce’yi müthiş imkanlı hale getiriyor. Düzce’nin potansiyeli çok yüksek, bunu kinetik enerjiye çevirmemiz gerekiyor.”

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Serdar Turan
    Serdar Turan
    14.03.2023 16:22

    Gazeteci eski Dünya Gazetesi'nden Hakan Güldağ tanınan ve sevilen bir isim. Röportaj için teşekkür ediyoruz. Bu programa geldiğini bilseydik ben kesin gelirdim. Sadece ben değil benim gibi çok kişi Ahşap zirvesine gelirdik. Belediye tanıtımda yetersiz kaldı. Teşekkürler Erol Bey..Sayenizde Hakan Bey'in geldiğini de öğrenmiş olduk.

Resmi İlanlar