BAŞKAN ÖZLÜ, KONURALP’LİLERLE...

DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI ÖZLÜ'NÜN MAHALLE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR.BAŞKAN ÖZLÜ; “SİZ MEMNUNSANIZ BİZ BAŞARILIYIZ DEMEKTİR”

BAŞKAN ÖZLÜ, KONURALP’LİLERLE...
28.08.2023 - 00:47
Güncelleme 28.08.2023 - 01:00
136

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, mahalle ziyaretleri kapsamında Konuralp Şehit Hüseyin Kıl ve Şehit Kemal Işıldak Mahallelerini ziyaret etti. Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Özlü,mahalle sakinlerinin dert ve dileklerini dinledi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, beraberinde başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte 57 mahalle genelinde başladığı mahalle ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor. Başkan Özlü’nün son durağı Konuralp Şehit Hüseyin Kıl ve Şehit Kemal Işıldak Mahalleleri oldu.İlk olarak Şehit Kemal Işıldak Mahallesini ziyaret eden ve mahalle sakinleriyle buluşan Başkan Özlü ve kurmayları Düzce Belediyesinden talep edilen sorunların çözümü noktasında mahalleye neler yapıldığından kısaca bahsetti. Ardından vatandaşların talep, istek ve şikayetlerini dinleyen Başkan Dr. Faruk Özlü, ilgili birimlere talimat vererek yapılması gerekenleri söyledi.Daha sonra Şehit Hüseyin Kıl mahallesini ziyaret eden Başkan Özlü ve beraberindekiler ilk olarak vatandaşlarla sohbet ettiler. Burada bir konuşma gerçekleştiren Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, katılımlarından ötürü mahalle sakinlerine teşekkür ederek “Arkadaşlar, esas olan sizlerin memnuniyetidir. Siz memnunsanız biz başarılıyız demektir” dedi.

Özlü her gittiği mahallede olduğu gibi Konuralp yöresinde bulunan mahalle ziyaretlerinde de çocukları dinledi, onlarla sohbet ederek istek ve talepleri hakkında bilgiler aldı. Mahalle ziyaretleri karşılıklı görüş alışverişi ve mahalle sakinlerinin taleplerini iletmeleri ile devam etti.

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar